Головна
Україна
Події
14:58, 2 Липня
Информатор UA

Интро

Понад 10 тисяч маріупольців зараз перебувають знаходяться у так званої . Відомо, про чотири такі тюрми: дві в Оленівці, Донецькому СІЗО та Макіївці. Умови там, як в концтаборі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Маріупольської міської ради. Мирних, цивільних жителів окупанти затримали та відправили до місць позбавлення свободи. Люди перебувають у жахливих та нелюдських умовах, як у концтаборі. Закриті у тісних камерах 2 на 3 метри по 10 людей. Маріупольці майже не отримують воду та їжу, їх не водять на вулицю. Вони не мають жодного доступу до нормальної медичної допомоги та піддаються різним формам катування від психологічної до фізичної. Рашисти створили справжні концтабірні умови, у яких мирні маріупольці вимушені виживати. Закликаю Міжнародний Червоний Хрест та ООН звернути увагу на незаконне утримання цивільних жителів міста. Застосувати усі можливі інструменти для отримання списків увязнених. Домогтися, щоб наразі вони отримали гідні умови перебування. Та спільно працювати над визволенням кожного маріупольця, заявив мер Маріуполя Вадим Бойченко. Нагадаємо,Маріуполі через спротив жителівокупанти проводять перевірки та фільтрації. Також Інформатор писав, що в Маріуполіокупанти всіх вчителів відправляють на атестацію в росію. Без атестації на знання видуманої історії росії та пропаганди російською до роботи з вересня допускати не будуть. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Понад 10 тисяч жителів Маріуполя знаходяться у «тюрмах» «днр»: умови там, як у концтаборі

Читать на русском
Понад 10 тисяч жителів Маріуполя знаходяться у «тюрмах» «днр»: умови там, як у концтаборі

У камерах 2 на 3 метри знаходяться по 10 людей

Понад 10 тисяч маріупольців зараз перебувають знаходяться у «тюрмах» так званої «днр». Відомо, про чотири такі тюрми: дві в Оленівці, Донецькому СІЗО та Макіївці. Умови там, як в концтаборі.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Маріупольської міської ради.

Мирних, цивільних жителів окупанти затримали та відправили до місць позбавлення свободи.

Люди перебувають у жахливих та нелюдських умовах, як у концтаборі. Закриті у тісних камерах 2 на 3 метри по 10 людей. Маріупольці майже не отримують воду та їжу, їх не водять на вулицю. Вони не мають жодного доступу до нормальної медичної допомоги та піддаються різним формам катування – від психологічної до фізичної.

Рашисти створили справжні концтабірні умови, у яких мирні маріупольці вимушені виживати.

«Закликаю Міжнародний Червоний Хрест та ООН звернути увагу на незаконне утримання цивільних жителів міста. Застосувати усі можливі інструменти для отримання списків ув‘язнених. Домогтися, щоб наразі вони отримали гідні умови перебування. Та спільно працювати над визволенням кожного маріупольця», – заявив мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Нагадаємо, в Маріуполі через спротив жителів окупанти проводять перевірки та фільтрації.

Також Інформатор писав, що в Маріуполі окупанти всіх вчителів відправляють на атестацію в росію. Без атестації на знання видуманої історії росії та пропаганди російською до роботи з вересня допускати не будуть.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.