Головна
Україна
Події
11:08, 2 Липня
Информатор UA

Интро

В Маріуполі окупанти всіх вчителів відправляють на атестацію в росію - точно відомо про Москву. Без атестації на знання видуманої історії росії та пропаганди російською до роботи з вересня допускати не будуть. Про це повідомив радник мера Павло Андрющенко, передає Інформатор. При цьому діє неофіційна заборона на виїзд освітян з Маріуполя. Крім того, сотні маріупольських дітей після закінчення навчального року отримали російські атестати про навчання. Одночасно пропонуючи пільговий вступ до вишів на росії. Правда, не в столицях, а здебільше в дупі світу. Окрім можливості навчатись в кращих вишах країни та Європи, через вихід росії з булонської системи на росії вони отримують диплом, який визнано лише росією, її сателітами і якоюсь Сірією. Це відібрати майбутнє назавжди, - заявив Андрющенко. Нагадаємо, в окупованому Маріуполі дітям забороняють розмовляти українською мовою. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В Маріуполі окупанти відправляють вчителів на атестацію в росію

Читать на русском
В Маріуполі окупанти відправляють вчителів на атестацію в росію

Маріупольські діти отримали російські атестати про навчання

В Маріуполі окупанти всіх вчителів відправляють на атестацію в росію - точно відомо про Москву. Без атестації на знання видуманої історії росії та пропаганди російською до роботи з вересня допускати не будуть.

Про це повідомив радник мера Павло Андрющенко, – передає Інформатор.

При цьому діє неофіційна заборона на виїзд освітян з Маріуполя. Крім того, сотні маріупольських дітей після закінчення навчального року отримали російські атестати про навчання.

«Одночасно пропонуючи «пільговий вступ» до вишів на росії. Правда, не в столицях, а здебільше в дупі світу. Окрім можливості навчатись в кращих вишах країни та Європи, через вихід росії з булонської системи на росії вони отримують диплом, який визнано лише росією, її сателітами і якоюсь Сірією. Це відібрати майбутнє назавжди», - заявив Андрющенко.

Нагадаємо, в окупованому Маріуполі дітям забороняють розмовляти українською мовою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.