Головна
Україна
Події
12:38, 2 Липня
Информатор UA

Интро

Спротив в Маріуполі повільно, але набирає обертів. Через це окупанти почали чергову хвилю перевірок та фільтрації. Про це повідомив радник мера Павло Андрющенко, передає Інформатор. Так, при вїзді з Запорізької області в Маріуполь навіть ті, хто вже пройшов фільтрацію підлягають додатковому допиту фсб. По Маріупольському району йде хвиля обшуків та перевірок, на наступному тижні переходять до міста. Нагадаємо, в Маріуполі окупанти всіх вчителів відправляють на атестацію в росію. Без атестації на знання видуманої історії росії та пропаганди російською до роботи з вересня допускати не будуть. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В Маріуполі через спротив жителів окупанти проводять перевірки та фільтрації

Читать на русском
В Маріуполі через спротив жителів окупанти проводять перевірки та фільтрації

По Маріупольському району йде хвиля обшуків та перевірок

Спротив в Маріуполі повільно, але набирає обертів. Через це окупанти почали чергову хвилю перевірок та фільтрації.

Про це повідомив радник мера Павло Андрющенко, – передає Інформатор.

Так, при в’їзді з Запорізької області в Маріуполь навіть ті, хто вже пройшов фільтрацію підлягають додатковому допиту фсб.

По Маріупольському району йде хвиля обшуків та перевірок, на наступному тижні переходять до міста.

Нагадаємо, в Маріуполі окупанти всіх вчителів відправляють на атестацію в росію. Без атестації на знання видуманої історії росії та пропаганди російською до роботи з вересня допускати не будуть.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.