Спочатку чиновник погрожував інспектору відключенням води в квартирі, а потім прийшов з повісткою
У Києві директор районного ЖЕКу вручив інспектору з паркування повістку до військкомату. Як виявилося, саме цей інспектор виписав чиновнику штраф через порушення правил паркування.
Про це йдеться у сюжеті ТСН у понеділок, 31 липня. Інспектор з паркування Сергій працює в одному із великих районів Києва. Під час праці він оштрафував водія через порушення правил паркування, цей водій виявився директором ЖЕКу.
"Спочатку чиновник погрожував інспектору вимкнути воду у квартирі. Проте згодом приніс повістку. Директор ЖЕКу не реагував на те, що Сергій має відтермінування від військової служби та вимагав негайно прийти до військкомату", - йдеться у матеріалі.
Коли директор ЖЕКу прийшов вручати повістку, в інспектора була нагрудна камера, яка записала що трапилось.
"Зараз почнемо з того, що ти даєш документи - хто ти.. Звісно. Ти розписуєшся при отриманні повістки, ти ж протоколи так само складаєш", - каже у відео чиновник.
Інспектор Сергій розповідає, що перед тим чиновник обійшов квартири у будинку та встановив його точну адресу, а тоді приніс повістку. Він переконаний, що це було помстою за накладені штрафи за порушення паркування.
"Він ходив по сусідах, сказав моїм батькам, що мене з ЖЕКу шукають. Він з'ясував мою адресу проживання і намагався мені вручити повістку. І тут я впізнаю, що це мій улюблений порушник", - каже він.
Згодом Сергію таки довелось взяти повістку, прийти до ТЦК та СП і підтвердити свою "відстрочку" від мобілізації. Директор ЖЕКу відмовився коментувати інцидент кореспонденту ТСН.
"Не було жодного конфлікту. Це - збіг обставин. Я нічого не виписую. Виписує наш Деснянський військкомат", - заявив чиновник.
Верховна Рада продовжила дію воєнного стану та мобілізацію ще на 90 діб. Відповідне рішення було прийнято на засіданні 27 липня. Парламент підтримав обидва президентські законопроекти - №9532 і №9533. Згідно з ними, дія воєнного стану та загальної мобілізації продовжена на 90 діб - з 18 серпня до 15 листопада 2023 року.
Також в Україні можна оскаржити військово-лікарської комісії у досудовому та судовому порядку. У досудовому потрібно подати заяву про перегляд рішення комісії до ВЛК вищого рівня, обов’язково зазначивши причину перегляду рішення. До заяви необхідно додати всі документи, надані ВЛК, рішення якої оскаржується. Зафіксовані результати попередніх медичних обстежень також варто долучити до документів. У судовому треба звернутися з позовною заявою до окружного адміністративного суду – це може бути суд за місцем проживання або за місцем розташування ВЛК, рішення якої оскаржується. Судовий порядок можна використати одразу, не звертаючись до досудового порядку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.