"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Жінка використовувала моду, щоб показати світу свої погляди на політику та кліматичні проблеми
29 грудня не стало однієї з найепатажніших дизайнерок Британії — Вів'єн Вествуд померла на 81 році. Причини смерті поки не розголошують, однак будинок моди Вествуд оголосив, що останній подих Вів'єн зробила в мирному оточенні своєї сім'ї. Детальніше про історію всесвітньовідомої кутюр'є — читайте в нашому матеріалі.
"Світу потрібні такі люди, як Вів’єн, щоб зробити зміни на краще" — саме з такими словами звістку про смерть жінки сповістили на офіційній сторінці Вествуд в Twitter.
Модна кар'єра Вествуд почалася в 1970-х роках. Тоді в історії моди лише зароджувався панк. Не гаючи часу, за рік Вів'єн разом з менеджером гурту Sex Pistols Малкольмом Маклареном, відкриває невеличку крамничку в Лондоні з промовистою назвою SEX, в якій продавали: байкерські куртки, футболки з написом Fuck і God Save the Queen, масивні аксесуари — та інші атрибути стилю панк.
Сама ж Вествуд до брутальних образів з ланцюгами, панчохами в сіточку та БДСМ-прикрасами ставилася не лише як до бунтарських
закидів, а скоріше як до методу заявити про свої переконання. Жінка фарбувала волосся в яскраво-помаранчевий, була противницею багатіїв та виступала проти кліматичних проблем.
Вбрання, що вийшли за межі моди
В 1981 році Вів'єн представила свою першу колекцію одягу під назвою Pirates. Так в світі з'явився новий романтичний стиль, який поєднав історичні відсилання з панівними елементами субкультури 80-х.
У 90-тих Вествуд інтегрувала корсети XVIII століття в тодішні модні тенденції. Форма — абсолютний відповідник історичному оригіналу. Згодом корсет набув значення не лише історичного, а й смислового значення — його Вів'єн використовувала у колекціях для подання гендеру, стриманості чи як показ неволі.