Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Жінка використовувала моду, щоб показати світу свої погляди на політику та кліматичні проблеми
29 грудня не стало однієї з найепатажніших дизайнерок Британії — Вів'єн Вествуд померла на 81 році. Причини смерті поки не розголошують, однак будинок моди Вествуд оголосив, що останній подих Вів'єн зробила в мирному оточенні своєї сім'ї. Детальніше про історію всесвітньовідомої кутюр'є — читайте в нашому матеріалі.
"Світу потрібні такі люди, як Вів’єн, щоб зробити зміни на краще" — саме з такими словами звістку про смерть жінки сповістили на офіційній сторінці Вествуд в Twitter.
Модна кар'єра Вествуд почалася в 1970-х роках. Тоді в історії моди лише зароджувався панк. Не гаючи часу, за рік Вів'єн разом з менеджером гурту Sex Pistols Малкольмом Маклареном, відкриває невеличку крамничку в Лондоні з промовистою назвою SEX, в якій продавали: байкерські куртки, футболки з написом Fuck і God Save the Queen, масивні аксесуари — та інші атрибути стилю панк.
Сама ж Вествуд до брутальних образів з ланцюгами, панчохами в сіточку та БДСМ-прикрасами ставилася не лише як до бунтарських
закидів, а скоріше як до методу заявити про свої переконання. Жінка фарбувала волосся в яскраво-помаранчевий, була противницею багатіїв та виступала проти кліматичних проблем.
Вбрання, що вийшли за межі моди
В 1981 році Вів'єн представила свою першу колекцію одягу під назвою Pirates. Так в світі з'явився новий романтичний стиль, який поєднав історичні відсилання з панівними елементами субкультури 80-х.
У 90-тих Вествуд інтегрувала корсети XVIII століття в тодішні модні тенденції. Форма — абсолютний відповідник історичному оригіналу. Згодом корсет набув значення не лише історичного, а й смислового значення — його Вів'єн використовувала у колекціях для подання гендеру, стриманості чи як показ неволі.