Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Мітингарі не пропускають вантажівки на виїзд з України у пункті пропуску Рава-Руська - Хребенне
У Державній прикордонній службі України повідомили, що уранці вівторка, 4 червня, польські фермери відновили протести на кордоні з Україною. Вони перекрили шлях вантажівкам у пункті пропуску Рава-Руська - Хребенне, не впускаючи їх в одному напрямку - на в'їзд до ЄС. Це створює проблему для гуманітарних вантажів, які пропускають із обмеженням.
Як пише пресслужба ДПСУ, польські фермери вимагають зменшення ввезення зернових культур на територію Польщі з України. Протестувати обіцяють щонайменше два дні.
"Протестувальники не пропускають вантажівки на виїзд з України. На вʼїзд в Україну пропускають вантажівки за раніше оголошеним графіком: 12 транспортних засобів протягом 12 годин, а також по 4 вантажівки, які перевозять гуманітарну допомогу, на годину", - йдеться у повідомленні.
За інформацією ДПСУ, пропуск решти категорій транспортних засобів в обох напрямках здійснюється у звичайному режимі. Автобуси й автомобілі їдуть до Польщі й назад без перешкод.
Напередодні представники агрогосподарств Польщі попередили, що влаштують страйк на кордоні з 10:00 години за київським часом. Поки що йдеться про блокування одного пункту пропуску, але вони готові розширити географію протестів, як це було раніше.
Як писав Інформатор, 28 березня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та його польський колега Дональд Туск зустрілися у Варшаві та підписали спільну заяву щодо врегулювання ситуації на кордоні, торгівлі між країнами та військової допомоги Києву. Польща суттєво обмежила транзит агропродукції з України по своїй території: м'ясо, молочні продукти, фрукти, овочі, яйця - усе це поляки тепер не приймають. Але тепер вони скаржаться і на те, що Європа отримує забагато українського зерна.
Нагадаємо, 10 травня фермери відновили блокаду на кордоні з Україною на КПП Долгобичув -Угринів, яка тривала лише один день.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.