Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Варшава підтримає можливе рішення Альянсу про забезпечення припинення вогню, заявив польський президент.
Польща готова взяти участь у можливій миротворчій місії НАТО в Україні, метою якої буде забезпечення дотримання режиму припиниення вогню після завершення повномасштабної війни.
Про це в інтервʼю WELT повідомив президент Польщі Анджей Дуда.
Якщо буде колективне рішення Альянсу направити війська "для забезпечення дотримання режиму припинення вогню, то ми, як відповідальний член НАТО, звичайно, підтримаємо це рішення", запевнив Дуда.
За словами польського лідера, якщо Україну приймуть до НАТО під час війни, то це вимагатиме прямого військового втручання членів Альянсу згідно з 5-ю статтею договору про колективну оборону.
"Тому членство в НАТО - це питання на час, коли війна закінчиться: Коли війна закінчиться, я хочу, щоб Україна була включена якнайшвидше", - сказав Дуда.
Україна сподівається отримати позитивний сигнал підтримки щодо свого членства у НАТО під час саміту Альянсу 11-12 липня. Напередодні саміту, союзники ще не узгодили спільну позицію стосовно перспектив членства України, повідомляли ЗМІ. Наразі продовжуються дискусії, і деякі країни, зокрема США та Німеччина, вважають, що рано говорити про запрошення або "законне право" на членство.
Президент Зеленський відвідає саміт, і сподівається, що рішення союзників будуть більш конкретними, ніж на попередніх самітах.
Наразі відомо, що на полях саміту Франція пообіцяла передати Україні дальнобійні ракети SCALP.
Раніше Інформатор зібрав все, що потрібно знати про саміт НАТО у Вільнюсі 11-12 липня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.