Головна
Україна
Політика
22:41, 27 Вересня
Информатор UA

Интро

Польща та Болгаріязакликали своїх громадян терміново покинути росію. Формулювання закликів дещо відрізняються, але причина одна - війна рф проти України та її наслідки. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайти МЗС Польщі та Болгарії. Влада Польщі рекомендує громадянам утриматися від будь-яких поїздок до росії. Також МЗС нагадує про припинення прямого авіасполучення між Польщею та Росією та дуже обмежені можливості поїздок в/з Польщі, відсутність або вкрай обмежений доступ до коштів, розміщених у Польщі (наприклад, неможливість використання польських платіжних карток). Також МЗС відзначає діяльність російських силовиків, які можуть здійснювати довільні затримання та обшуки мобільних телефонів. Крім того, існує потенційна неможливість виїзду з Росії у разі подвійного громадянства. Крім того, через значне скорочення чисельності дипломатичного та консульського персоналу Польщі у рф можливості надання прямої консульської допомоги польським громадянам дуже обмежені, заявили в МЗС країни. Влада Болгарії заявила, що громадянам країни краще утриматися від поїздок до рф через "обстановку, що ускладнилася". Тим громадянам Болгарії, які вже перебувають у Росії, у відомстві рекомендували "терміново залишити країну, використовуючи для цієї мети наявні на цей час транспортні засоби". А тим, хто вирішить залишитися в рф, у міністерстві радять бути особливо пильними, а також уникати місць масового скупчення людей. Війна росії проти України обійдеться в трильйони доларів Раніше стало відомо, що повномасштабна війна росії проти України до кінця наступного року коштуватиме світовій економіці 2,8 трлн доларів США. напад росії на Україну спричинив стрибок цін на енергоносії, що викликало зниження доходів домашніх господарств та підірвало довіру ділових кіл. Війна порушила ланцюжки постачання, призвела до нестачі продовольства та інших предметів першої потреби. Також ми писали, хто платитиме за відбудову Українипісля війни. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Польща та Болгарія закликали своїх громадян терміново покинути росію

Читать на русском

МЗС країн наголосили на небезпеці перебування в росії

Читать на русском
Польща та Болгарія закликали своїх громадян терміново покинути росію

МЗС країн наголосили на небезпеці перебування в росії

Польща та Болгарія закликали своїх громадян терміново покинути росію. Формулювання закликів дещо відрізняються, але причина одна - війна рф проти України та її наслідки. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайти МЗС Польщі та Болгарії.

Влада Польщі рекомендує громадянам утриматися від будь-яких поїздок до росії. 

Також МЗС нагадує про припинення прямого авіасполучення між Польщею та Росією та дуже обмежені можливості поїздок в/з Польщі, відсутність або вкрай обмежений доступ до коштів, розміщених у Польщі (наприклад, неможливість використання польських платіжних карток). Також МЗС відзначає діяльність російських силовиків, які можуть здійснювати довільні затримання та обшуки мобільних телефонів. Крім того, існує потенційна неможливість виїзду з Росії у разі подвійного громадянства.

Крім того, через значне скорочення чисельності дипломатичного та консульського персоналу  Польщі у рф можливості надання прямої консульської допомоги польським громадянам дуже обмежені, заявили в МЗС країни. 

Влада Болгарії заявила, що громадянам країни краще утриматися від поїздок до рф через "обстановку, що ускладнилася". 

Тим громадянам Болгарії, які вже перебувають у Росії, у відомстві рекомендували "терміново залишити країну, використовуючи для цієї мети наявні на цей час транспортні засоби".

А тим, хто вирішить залишитися в рф, у міністерстві радять бути особливо пильними, а також уникати місць масового скупчення людей.

Війна росії проти України обійдеться в трильйони доларів

Раніше стало відомо, що повномасштабна війна росії проти України до кінця наступного року коштуватиме світовій економіці 2,8 трлн доларів США. напад росії на Україну спричинив стрибок цін на енергоносії, що викликало зниження доходів домашніх господарств та підірвало довіру ділових кіл. Війна порушила ланцюжки постачання, призвела до нестачі продовольства та інших предметів першої потреби.

Також ми писали, хто платитиме за відбудову України після війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.