Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Заходи введено в інтересах державної безпеки
9-го лютого міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський повідомив, що Польща закриває один з найбільших пунктів пропуску. Мова йде про пункт «Бобровнікі» на кордоні з Білоруссю. Закриття проводиться в односторонньому порядку та починає діяти з 10 лютого.
Про це міністр повідомив на своїй офіційній сторінці в Twitter. За його даними, дії країни стосуються державної безпеки Польщі. Конкретні причини не називаються, але проблеми на польсько-білоруському кордоні виникають доволі часто. Зокрема, чимало емігрантів з Білорусі намагаються незаконно проникнути до Польщі.
«Через важливі інтереси державної безпеки я вирішив призупинити до подальшого повідомлення з 10 лютого цього року рух на польсько-білоруському прикордонному переході в Бобровниках», – зазначив Маріуш Камінський.
Найбільш вірогідною є причина діяльності Білорусі та можливі ворожі наміри такого сусіда. Також через кордон можуть потрапляти шпигуни не тільки з самої країни-поплічника росії, а і з самої рф. Загалом, це доволі добре підпадає під значення державної безпеки.
Водночас, іншою версією є протест Польщі проти засудження в Білорусі до восьмирічного ув’язнення відомого білоруського журналіста, який народився у Польщі, Анджея Почобута. Ця версія заслуговує право на життя, оскільки повідомлення про закриття пункту пропуску на сайті польського уряду опубліковано в одному оголошенні з санкціями проти режима Лукашенка у відповідь на справу Почобута.
Журналіста затримали ще в 2021-му році разом з іншими активістами Спілки поляків. Їх звинуватили спочатку в розпалюванні національної ворожнечі, а згодом Почобуту разом з іншими взагалі приписали терористичну діяльність. 8-го лютого 2023-го року Гродненський суд Білорусі визнав його винним у розпалюванні ворожнечі та загрозі нацбезпеці. Суд проводили в закритому режимі. У підсумку його засудили до 8 років позбавлення волі посиленого режиму. Польща не збирається миритися з подібними кроками Білорусі в придушенні польської спілки за підробленими звинуваченнями.
Нещодавно МЗС Польщі викликало білоруського дипломата через вирок Анджею Почобуті. Представники країни прямо заявили, що не вважають вирок справедливим. Польща збирається зробити все, аби незаконно засудженого журналіста звільнили.
Крім цього наприкінці червня 2022-го року Польща завершила будівництво паркану на кордоні з Білоруссю. 5-метрова споруда будувалася з 25 січня. Подібні заходи вжили для боротьби з незаконними мігрантами. Водночас, це також допоможе захисту країни у випадку агресії з боку Білорусі, або росії через Білорусь.
Нагадаємо, що генсек НАТО назвав загальну суму наданої допомоги Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.