«Велика Британія запровадила санкції проти більшої кількості суден тіньового флоту, ніж будь-яка інша країна»
«В Моїм Серці» — поєднання хіп-хопу, урбан-культури та глибокої віри в краще майбутнє для України, яка метафорично втілена у треку в образі квітки, яка пробивається до сонця. Натхненням для пісні стала знакова композиція «Квітка» гурту «Океан Ельзи». Саме її фрагмент, випадково почутий Євгеном Філатовим у стрічці Instagram, ліг в основу нового синглу.
У понеділок 612 раз намагалися незаконно перетнути кордон
Польща майже вдвічі збільшила кількість військових на кордоні з Білоруссю через наплив біженців. Тепер кордон охороняють близько 6 тисяч польських солдатів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Reuters.
Так, ще в суботу, 16 жовтня, на кордоні з Білоруссю було тільки 3 тисячі військових.
«На польсько-білоруському кордоні проходять службу майже 6000 солдатів. Вони підтримують прикордонну службу, захищаючи кордон країни і не дозволяють її незаконно перетинати», — заявив Маріуш Блащак, міністр оборони Польщі.
Прикордонна служба повідомила, що тільки в понеділок 612 раз намагалися незаконно перетнути кордон.
Європейська комісія і Варшава заявляють, що потік мігрантів став відповіддю режиму Лукашенка на західні санкції.
Нагадаємо, на польсько-білоруському кордоні збудують постійну огорожу. Вона буде оснащена сучасними електронними та телекомунікаційними датчиками і камерами.
Загальну вартість проєкту оцінили в 1,6 мільярда злотих (близько 40 млн доларів).
Раніше Інформатор повідомляв, що уряд Польщі затвердив будівництво стіни на кордоні з Білоруссю.
Також ми писали, що Польща планує розмістити на кордоні з Білоруссю 250 американських танків Abrams.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.