Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецкій зазначив, що остаточне рішення залежатиме від американських партнерів
У відповідь на склади з тактичною ядерною зброєю росії в Білорусії, прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що Варшава хоче розмістити у себе американську ядерну зброю.
За словами Моравецького, Польща не готова сидіти, склавши руки, поки путін погрожує ядерною зброєю.
Через те, що росія має намір розмістити тактичну ядерну зброю в Білорусії, ми звертаємося до всього НАТО, щоб взяти участь у програмі Nuclear Sharing, - сказав він на пресконференції за підсумками саміту ЄС у Брюсселі.
Моравецький також зазначив, що остаточне рішення залежатиме від американських партнерів.
Ми не хочемо сидіти, склавши руки. Остаточне рішення залежатиме від наших партнерів у США та НАТО. Ми декларуємо наше бажання швидких дій у цій галузі, - додав Моравецький.
Nuclear Sharing це програма НАТО з ядерного обміну. Вона передбачає, що ядерні боєголовки надаються державам-членам, які не мають власної ядерної зброї. Програма є частиною політики альянсу щодо ядерного стримування.
З листопада 2019 року в рамках обміну ядерна зброя США знаходиться на території Бельгії, Німеччини, Італії, Нідерландів та Туреччини.
Минулого року президент Польщі Анджей Дуда говорив про проведення переговорів щодо можливості включення Польщі у політику спільного використання ядерної зброї в рамках НАТО.
Проблема в тому, що у нас немає ядерної зброї. Немає жодних ознак того, що ми, як Польща, будемо мати це під нашим контролем найближчим часом. Завжди є потенційна можливість взяти участь у програмі Nuclear Sharing. Ми говорили з американськими лідерами про те, чи Сполучені Штати розглядають таку можливість. Тема відкрита, - сказав Дуда.
У березні цього року російський диктатор володимир путін заявив, що в Білорусі буде розміщено тактичну ядерну зброю рф.
За словами путіна, 1 липня закінчиться будівництво сховища для тактичної ядерної зброї у Білорусі.
9 червня на зустрічі з президентом Білорусі російський диктатор сказав, що розміщення ядерної зброї розпочнеться одразу по завершенні підготовки споруд для неї, зазначивши, що мова йде про 7- 8 липня 2023 року.
16 червня путін зазначив, що перші російські ядерні заряди вже доставлені до Білорусії, вся партія прибуде до кінця року.
Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко 23 червня заявив про те, що в республіці вже перебуває значна частина ядерних боєприпасів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.