«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
У той же час 9% інвесторів бачать поліпшення
Половина (48%) іноземних інвесторів констатують, що інвестиційна привабливість України погіршилася. У той же час 42% опитаних не бачать істотних змін, а 9% - бачать поліпшення.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на результати опитування іноземних інвесторів, який провела Європейська бізнес асоціація .
Так, вперше за п'ять років недовіра до судової системи очолила антирейтинг перешкод для закордонних інвестицій. Корупція, лідер попередніх років, посіла друге місце.
Монополізація ринків і захоплення влади олігархами займає третє місце серед перешкод.
Дефолт по державних запозиченнях вважається найбільшою загрозою для інвестиційного клімату України. Другу і третю позицію зайняли відхід від демократичних цінностей і зміна геополітичного курсу.
Потенційний повторний локдаун матиме помірно негативний вплив на інвестиційну активність: половина (47%) стратегічних інвесторів, які вже працюють в Україні, відзначили, що не змінять свої інвестиційні плани, при цьому 27% знизять або зупинять інвестиції.
Опитування проводилося 26-30 жовтня 2020 року. У ньому взяли участь 117 респондентів, 62% респондентів є стратегічними інвесторами, 74% респондентів зараз мають інвестиції в Україні.
Раніше ми розповідали, що Всесвітній банк погіршив прогноз падіння економіки України .
Також Інформатор писав, що Всесвітній банк виділить Україні 100 мільйонів доларів .