“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Українські мігранти переміщалися Європою з підробленими європейськими документами
Співробітники поліції "накрили" компанію з виробництва підроблених паспортів і віз країн Євросоюзу і Канади. Вони також консультували їх у використанні фейкових документів і розробляли їх план нелегального переміщення Європою.
Про це повідомила прес-служба Нацполіції,- передає Інформатор .
Нелегальний бізнес організувала в квітні 2020 року 37-річна киянка разом зі своїм чоловіком. Вони підшукували в Інтернеті зацікавлених клієнтів, а після пропонували їм цілу схему - виготовлення ID-карти однієї з європейських країн, а після оформлення до них канадської візи, яка дозволяла б пересідати в Європі по дорозі в Канаду.
Після мігрантам купували квиток з України до Канади з пересадкою в ЄС. Відповідно до їхніх інструкцій, при "пересадці" в аеропорту Європейської країни клієнти фігурантів повинні були знищити свій оригінальний паспорт з підробленою візою і після переміщатися країною ЄС з використанням підробленої ID-карти. Правда, до першого виїзду за кордон.
Зокрема поліцейські задокументували, що зловмисники за 75 тисяч гривень підготували пакет підроблених документів для двох громадян Іраку, які проживають в Україні. Всі розрахунки проводилися безготівково, а документи пересилалися поштою на підставних осіб.
У вересні 2020 угрупованню повідомили про підозру за ч. 3 ст. 28 - ч. 3 ст. 358 (підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Наразі досудове розслідування завершено і обвинувальний висновок направили в суд.
Фігурантам загрожує до 9 років в'язниці.
Нагадаємо, раніше в Великобританії затримали судно з нелегальними мігрантами, заарештували двох українців.Крім того, в перший день 2021 року до України намагалися в'їхати 16 нелегальних мігрантів .