"Подивіться, що сталося зараз, менш ніж за 100 днів ця нова адміністрація завдала стільки шкоди і стільки руйнувань, що перехоплює дух"
Панічна агресія - це гра слів від “панічна атака”. Пісня досліджує феномен реакції на стрес: коли замість страху та відступу людина обирає боротьбу, а інстинктивний порив до захисту перетворюється на руйнівну силу.
Там можна зігрітися та зарядити ґаджети
Національна поліція України 27-го грудня повідомила про відкриття мобільних пунктів підтримки. Їх розгорнули в різних регіонах нашої країни, аби більшість громадян могли користуватися наданими послугами. Правоохоронці також оприлюднили список адрес, за якими можна знайти ці пункти по всім містам країни.
Інформацію про пункти підтримки оприлюднили на офіційному сайті Нацполіції. У згаданих пунктах усі, хто цього потребує, можуть зігритися, перечекати та зарядити свої ґаджети. Поліцейські також нагадують, що всі громадяни можуть за потреби звертатися за допомогою до територіальних підрозділів поліції.
Наразі мобільні пункти розгорнуті в понад 10 областях України. Знайти їх можна за наступними адресами:
Після чергової масованої атаки з боку російських терористів 23-го листопада, в Україні вирішили допомогти людям долати проблеми з енергопостачанням. Так, задля цього, та вирішення інших проблем, почали розгортати «Пункти незламності». Тут люди можуть зарядити ґаджети, зігрітися та випити гарячі напої.
Знайти пункти незламності ви можете на спеціальній онлайн-мапі. Пункти підтримки від Національної поліції – це додатковий проєкт, що допоможе більшій кількості людей отримати необхідну допомогу. Також це зможе зменшити навантаження на переповнені Пункти незламності.
Нагадаємо, що ПриватБанк дає можливість підприємцям готувати платежі у додатку без інтернету.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.