«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Вічно танцююча людина MONATIK став хедлайнером танцювального кемпу The Stage — унікального проекту для танцювального ком’юніті. Ця робота об’єднала 150 танцівників з усієї України.
Камери у закладі зафіксували подію для поліції
Рано вранці двоє чоловіків вкрали булочки з McDonald’s. Вони винесли їх з підсобки та сховали під палети поруч. Пограбування століття не вийшло: камери відеоспостереження зняли для поліції «кіно». І крадіїв швидко піймали.
У квітні 2019 року о майже шостій годині ранку через незачинені двері McDonald’s двоє чоловіків викрали булочки для гамбургерів. Вони забрали два пластикових лотки та пакети зі 120 булочками. Всього вкрали на 361,4 грн.
Того ж дня працівники ресторану у Житомирі звернулися до поліції. Там зареєстрували кримінальне провадження № 12019060020001496 щодо крадіжки здоби.
Проте, довго крадіїв шукати не довелося. Після того, як чоловіки взяли кожен по лотку з пакетами, вони винесли їх з підсобки та поклали під палети поруч. Їх зафіксували камери спостереження у ресторані. Тому поліція швидко затримала крадіїв і змусила показати місце, де вони сховали булочки.
Їх чекав або арешт на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі до п'яти років. Суддя також міг призначити п’ять років у тюрми.
У травні 2020 року прокурор передала до суду обвинувальний акт разом з двома угодами про примирення. Одному з крадіїв пропонували визнати себе винним і отримати рік умовно. Проте він та його адвокат були проти. Інший погодився з угодою та справу щодо нього слухали вже окремо.
Але на цьому розгляд у суді не закінчився. До крадіжки булочок підійшли серйозно і залучили експертів. Спеціалісти Житомирського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз мали з’ясувати, наскільки крадії пошкодили лотки для здоби. І яка після цього може бути їх вартість.
На обвинуваченого, якій не пішов на угоду зі слідством, склали характеристику. Виявилося, що він вперше вчинив злочин. На момент розгляду справи працював і на роботі мав гарну характеристику. Просто не втримався, коли о шостій ранку побачив незачинений McDonald’s.
Тому суд вирішив його суворо не карати. У серпні 2020 року суддя Богунського районного суду Житомира ухвалив визнати його винним та оштрафувати на 8 тис. 500 грн. Також він мав оплатити роботу експертів – ще 1 тис. 570 грн. А лотки та пакети з булочками не стали зберігати як речові докази та передали McDonald’s.
Інформатор писав, що McDonald’s повернувся до ще одного міста України.