Подружжя побили різдвяний світовий рекорд: Думала, ми досягли найвищого рівня. Але, мабуть, ні - фото

Читать на русском

Якщо вже відзначати Різдво, то з розмахом. Сімейна пара встановила 555 ялинок у будинку

Читать на русском
Ялинки та пара
Торік Томас мав 444 ялинки

Якщо вже відзначати Різдво, то з розмахом. Сімейна пара встановила 555 ялинок у будинку

Подружня пара цього року побила рекорд Німеччини. Вони поставили у своєму будинку 555 новорічних ялинок. Усі вбрані іграшками та гірляндами.

57-річний Томас та Сюзанна із північнонімецького містечка Рінтельн живуть у помешканні площею 180 квадратних метрів. Зовні будинок оздоблений скромним плакатом. Зате всередині все сяє і мерехтить.

Томас та Сюзанна
Томас та Сюзанна

"Всього їм знадобилося близько 108 000 куль і 48 000 вогників. В одній вітальні вони вмістили 89 дерев. Інші розташувалися в спальні, коридорі і навіть у туалеті", - йдеться в повідомленні Інституту рекордів Німеччини.

Ялинки навіть у туалеті
Ялинки навіть у туалеті

Крім того, німці і тут не забуває про економію, тому з огляду на зростання цін на електроенергію вони перейшли на економічні світлодіоди в гірляндах. Хобі шеф-кухаря до колекціонування дерев розпочалося 12 років тому. Томас каже, що дружина проти його захоплення. Втім, вона йому не перешкоджає.

"Те, що здається відвідувачам сенсорним перевантаженням, для нас - норма. Однак на ніч мерехтливі та блискучі вогні в нашій спальні вимикаються", - розповіла пара.

Подивитися на диво-будинок приїжджають гості з усієї Німеччини та навіть з інших країн. 

"Ми починаємо прикрашати будинок до Різдва вже в червні. Після ранкової зміни ми прикрашаємо дерева з 15:00 до вечора, а також у вихідні. Тому це незвичайне хобі не дає нам спокою щоліта", - поділилася родина.

Торік Томас мав 444 ялинки. Але він постійно поповнює колекцію. Наступна мета - 600 штучних ялинок.

Сотні прикрашених ялинок
Сотні прикрашених ялинок

"Я думала, ми вже досягли найвищого рівня, якого могли. Але, мабуть, ні. Давайте подивимося", - сказала Сюзанна Джеромін.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.