Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Радник голови ОП каже, що таке питання, на жаль, не розглядається
Україна дуже б хотіла, аби за неї воювали солдати інших країн. Втім, Київ розуміє, що цього не буде. А тому сценарій є лише один - максимальне посилення України перед обличчям російського ворога.
Про це розказав в інтерв'ю Bild радник голови Офісу президента Михайло Подоляк. Він вважає, що єдиний шлях перемоги - інвестиції в Україну в усіх сенсах цього слова.
Подоляк розповів про те, що у західних союзників України є, по суті, лише два варіанти. Перший - якщо Україна отримує всі ресурси, або вона спільно відтворює всі ресурси, включно з високотехнологічними рішеннями, необхідними для ведення війни для перемоги проти росії.
"Це коштує певних грошей, і саме про це ми сьогодні говоримо", - зазначив Подоляк.
Другий варіант, який, за його словами, є можливим - це війна в Україні, яка нічим не завершується. При цьому воювати врешті доведеться іншим країнам Заходу. Перш за все - європейським.
"Війна буде коштувати набагато дорожче, і, що найголовніше, у всіх країнах доведеться проводити мобілізацію", - сказав Подоляк.
Кореспондент Bild спитав у радника голови ОП, чи хоче Україна, аби за неї воювали солдати інших країн. Подоляк заявив, що Київ був би не проти, але таких розмов наразі не ведеться.
"Ми погодимося на будь-яку допомогу, але поки що таких розмов не було. Говорять про зброю і санкції, щоб ізолювати росію", - заявив Подоляк.
Він також зазначив, звертаючися до західних країн, що воювати в XXI сторіччі не хоче ніхто - ну, хіба що окрім росії. Не хоче і Україна, однак вибір в неї невеликий: або перемогти ворога, або "тинятися по різних країнах світу".
Станом на 20 січня ситуація залишається контрольованою, але досить напруженою. Ворог несе втрати в техніці та живій силі: зокрема, за добу ЗСУ ліквідували чотири танки та 14 артилерійських систем.
За даними Генштабу, за останні 24 години на фронтах відбулося 103 бойових зіткнення. Найгарячіше наразі в районі Авдіївки, в Кринках, що на Херсонщині, та на Куп'янському напрямку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.