Головна
Україна
18:42, 6 Серпня
Информатор UA

Интро

Поки країни світу все ще бояться, деякі менші держави роблять рішучі кроки для допомоги нам. Про передачу літаків розповів радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк, передає Інформатор. 6-го серпня Михайло Подоляк офіційно підтвердив, що Північна Македонія надала Україні чотири штурмовики Су-25. До цього інформація розповсюджувалася неофіційно, та підтверджень не було. Друг пізнається у скруті. Неважливо, якого розміру твоя країна чи обсяг ВВП, важливо, яке в тебе серце. Багато народів сьогодні виявляють більше мужності, ніж половина G20. Як Північна Македонія, підставивши Україні плече у вигляді танків і літаків. Ми ніколи цього не забудемо, вказав Михайло Подоляк на своїй сторінці в Twitter. Варто зазначити, що до цього речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що він не має даних про це. Саме через цю заяву впевненість щодо передачі чотирьох штурмових літаків Су-25 було важко сприймати напевно. Окремо варто додати, що чотири штурмові літаки Су-25, які тепер Північна Македонія передає Україні, до цього вона отримала саме від нас через конфлікт у 2001-му році. Міністерство оборони Північної Македонії на запит видання MKD не підтвердило і не спростувало інформацію. Вони заявили, що рішення про надання Україні зброї пізніше будуть розсекречені й представлені в порядку прозорості. Саме під час конфлікту в Македонії у 2001-му році країна придбала чотири штурмовики Су-25 саме в України. Мова йде про три одномісні й один двомісний. Навесні вже 2003-го року їх списали через те, що потреби в них не було, а в 2004-му році їх підготували до продажу. Раніше ми писали про те, як українські військові зупинили прорив ворога у Донецькій області, обороняючи Волноваху. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Подоляк підтвердив передачу Україні Су-25 від Північної Македонії

Читать на русском
Подоляк підтвердив передачу Україні Су-25 від Північної Македонії

Світ продовжує підтримувати нас

Поки «найвпливовіші» країни світу все ще бояться, деякі менші держави роблять рішучі кроки для допомоги нам.

Про передачу літаків розповів радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк, – передає Інформатор.

6-го серпня Михайло Подоляк офіційно підтвердив, що Північна Македонія надала Україні чотири штурмовики Су-25. До цього інформація розповсюджувалася неофіційно, та підтверджень не було. 

«Друг пізнається у скруті. Неважливо, якого розміру твоя країна чи обсяг ВВП, важливо, яке в тебе серце. Багато народів сьогодні виявляють більше мужності, ніж половина G20. Як Північна Македонія, підставивши Україні плече у вигляді танків і літаків. Ми ніколи цього не забудемо», – вказав Михайло Подоляк на своїй сторінці в Twitter.

Варто зазначити, що до цього речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив, що він не має даних про це. Саме через цю заяву впевненість щодо передачі чотирьох штурмових літаків Су-25 було важко сприймати напевно. 

Окремо варто додати, що чотири штурмові літаки Су-25, які тепер Північна Македонія передає Україні, до цього вона отримала саме від нас через конфлікт у 2001-му році. Міністерство оборони Північної Македонії на запит видання MKD не підтвердило і не спростувало інформацію. Вони заявили, що рішення про надання Україні зброї пізніше будуть «розсекречені й представлені в порядку прозорості».

Саме під час конфлікту в Македонії у 2001-му році країна придбала чотири штурмовики Су-25 саме в України. Мова йде про три одномісні й один двомісний. Навесні вже 2003-го року їх списали через те, що потреби в них не було, а в 2004-му році їх підготували до продажу. 

Раніше ми писали про те, як українські військові зупинили прорив ворога у Донецькій області, обороняючи Волноваху.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.