Головна
Україна
11:04, 6 Грудень
Информатор UA

Интро

За добу з 5 на 6 грудня російська армія за свою агресію втратила 510 нелюдей. Водночас, окупанти також тепер мають на 24 одиниці військової техніки менше. Крім цього, за вказану добу наші захисники збили 61 ворожу крилату ракету, захистивши критичну інфраструктуру та людські життя. Про втрати рашистів розповіли в Генеральному штабі ЗСУ. Усього з самого початку повномасштабного вторгнення в Україні загинули 92 200 рашистів. Фактично, якщо врахувати реальні втрати, які з різних причин не потрапили до списку, то за свою агресію загинули вже понад 100 тисяч російських терористів. Проте, така цифра скоро буде навіть за наявними офіційними даними.  Інфографіка ворожих втрат Втрати ворога з 24 лютого по 6 грудня: гарматного м’яса – близько  92200 (+510) нелюдей ліквідовано; танків ‒ 2929 (+5) од; бойових броньованих машин / APV ‒ 5905 (+5) од; артилерійських систем – 1915 (+1) од; РСЗВ – 395 од; засоби ППО ‒ 211 од; літаків – 281 од; гелікоптерів – 264 од; БПЛА оперативно-тактичного рівня – 1587 (+5); крилаті ракети ‒ 592 (+61); кораблі /катери ‒ 16 од; автомобільної техніки та автоцистерн – 4505 (+8) од; спеціальна техніка ‒ 163 од. Кількість жертв серед російських терористів щодня буде тільки зростати. Це продовжуватиметься доти, поки всі окупанти до останнього не заберуться геть з нашої землі, а ми не отримаємо репарації та гарантії безпеки. Усі військові злочинці також мають отримати покарання, на яке вони заслуговують. Мова йде не тільки про командування, а й про рядових виродків, що виправдовуються виконанням наказів.  Втрати рф Ворожі втрати на цій війні рахують самі бійці Сил оборони просто на полях бою. Там, де бої йдуть надто активно, провести точний підрахунок просто неможливо. Через це дані часто доводиться округляти в менший бік. Водночас, неможливо врахувати і рашистів, що померли в шпиталях або по дорозі до них, чи тих, кого вбили самі росіяни під час показових страт чи добивання поранених.  Можна також помітити, що за різними джерелами дані відрізняються. Це пов’язано з тим, що міжнародні організації можуть рахувати тільки документально підтверджені втрати рф. Водночас, сама росія активно приховує стан речей у своїй армії вбивць та мародерів. У свою чергу, Генштаб рахує втрати ворога за кількістю мертвих тіл окупантів на полі бою, що дає змогу значно точніше вести підрахунок.  Нагадаємо, що житель Бахмута потрапив на першу шпальту The Wall Street Journal. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Побачити Україну та померти: скільки окупантів уже досягли цієї мети

Читать на русском

Втрати ворога станом на 6 грудня

Читать на русском
Побачити Україну та померти: скільки окупантів уже досягли цієї мети
Втрати ворога на 6 грудня

Втрати ворога станом на 6 грудня

За добу з 5 на 6 грудня російська армія за свою агресію втратила 510 нелюдей. Водночас, окупанти також тепер мають на 24 одиниці військової техніки менше. Крім цього, за вказану добу наші захисники збили 61 ворожу крилату ракету, захистивши критичну інфраструктуру та людські життя.

Про втрати рашистів розповіли в Генеральному штабі ЗСУ. Усього з самого початку повномасштабного вторгнення в Україні загинули 92 200 рашистів. Фактично, якщо врахувати реальні втрати, які з різних причин не потрапили до списку, то за свою агресію загинули вже понад 100 тисяч російських терористів. Проте, така цифра скоро буде навіть за наявними офіційними даними. 

Інфографіка ворожих втрат


Втрати ворога з 24 лютого по 6 грудня:

 • гарматного м’яса – близько  92200 (+510) нелюдей ліквідовано;
 • танків ‒ 2929 (+5) од;
 • бойових броньованих машин / APV ‒ 5905 (+5) од;
 • артилерійських систем – 1915 (+1) од;
 • РСЗВ – 395 од;
 • засоби ППО ‒ 211 од;
 • літаків – 281 од;
 • гелікоптерів – 264 од;
 • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 1587 (+5);
 • крилаті ракети ‒ 592 (+61);
 • кораблі /катери ‒ 16 од;
 • автомобільної техніки та автоцистерн – 4505 (+8) од;
 • спеціальна техніка ‒ 163 од.


Кількість жертв серед російських терористів щодня буде тільки зростати. Це продовжуватиметься доти, поки всі окупанти до останнього не заберуться геть з нашої землі, а ми не отримаємо репарації та гарантії безпеки. Усі військові злочинці також мають отримати покарання, на яке вони заслуговують. Мова йде не тільки про командування, а й про рядових виродків, що виправдовуються виконанням наказів. 

Втрати рф

Ворожі втрати на цій війні рахують самі бійці Сил оборони просто на полях бою. Там, де бої йдуть надто активно, провести точний підрахунок просто неможливо. Через це дані часто доводиться округляти в менший бік. Водночас, неможливо врахувати і рашистів, що померли в шпиталях або по дорозі до них, чи тих, кого вбили самі росіяни під час показових страт чи добивання поранених. 

Можна також помітити, що за різними джерелами дані відрізняються. Це пов’язано з тим, що міжнародні організації можуть рахувати тільки документально підтверджені втрати рф. Водночас, сама росія активно приховує стан речей у своїй армії вбивць та мародерів. У свою чергу, Генштаб рахує втрати ворога за кількістю мертвих тіл окупантів на полі бою, що дає змогу значно точніше вести підрахунок. 

Нагадаємо, що житель Бахмута потрапив на першу шпальту The Wall Street Journal.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.