У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
У рф вже з'явились сотні тендерів на модернізацію бомбосховищ
За наказом Кремля по всій росії почали перевіряти й ремонтувати бомбосховища. В країні є тисячі бункерів і підвалів, які нікому не були потрібні десятиліттями. А тепер на те, щоб упорядкувати їх, витрачають сотні мільйонів рублів. Про це пише The Moscow Times з посиланням на чиновників.
«Рішення про інспекцію мережі бомбосховищ було ухвалене урядом ще навесні. Команду розпочати масштабну перевірку та навести лад отримали МНС, Міноборони та інші цивільні міністерства», – розповів виданню чиновник.
Відомо, що в Казані через непридатність бомбосховищ як укриття розглядають міське метро. У Краснодарському краї на облаштування укриттів витратять понад 6 млн рублів, у Нижньому Новгороді – 50 млн рублів, у Рязані – 1 млн. А у Петрозаводських бомбосховищах може розміститися лише одна восьма частина мешканців міста.
У рф вже з'явились сотні тендерів на модернізацію бомбосховищ. Контракти включають ремонт вентиляції, гідроізоляцію, заміну дверей, встановлення повітряного фільтра та освітлення. Так, у листопаді оголосили тендер на гідроізоляцію бомбосховища в Самарській області на суму 3,8 млн рублів.
«Інтерес держави до бомбосховищ із посиленням страху перед ядерною війною після наказу путіна привести російські ядерні сили у «високу бойову готовність» наприкінці лютого. «Підвищена готовність» – це лише верхівка айсберга. Бомбосховища та інші об'єкти цивільної оборони – це його підводна частина», – каже чиновник.
Деякі російські чиновники навіть намагалися применшити значення ремонтних робіт у бомбосховищах. Наприклад, у Саратовській області, за сотні кілометрів від лінії фронту, у грудні почали називати бомбосховища «глибоким житлом». А в Нижньому Тагілі, навпаки, відкрито встановили покажчики на шляху до бункерів.
Росія все більше турбується про свої території, особливо про прикордонні області. Останніми місяцями там періодично лунають вибухи. Окупанти укріплюють свої позиції та стягують війська. Так, в ніч на суботу, 4 лютого, у російському Бєлгороді прогриміло декілька потужних вибухів. В результаті чого загорілася нафтобаза та завод, де ймовірно виробляли металеві конструкції для Керченського мосту. Інформацію про пожежу на промисловому заводі підтвердили представники місцевої влади. За словами губернатора, постраждалих немає.
Нагадаємо, біля резиденції путіна у Москві встановили ППО: реакція соцмереж та меми.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.