«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Гірники лишаються єдиними представниками України в єврокубках
В понеділок, 18 грудня, відбудеться жеребкування плей-оф Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Єдиним представником України на цьому етапі лишається донецький Шахтар.
Спочатку своїх суперників дізнаються учасники ЛЧ, а потім - і учасники Ліги Європи (в тому числі і Шахтар).
Інформатор розповість, де та коли ці церемонії можна буде подивитися онлайн в Україні.
Участь в цій процедурі візьмуть 16 клубів, які будуть розділені на дві групи. В групу сіяних потраплять переможці груп, а в групу несіяних - команди, які посіли другі місця:
Початок жеребкування - 13:00. В прямому ефірі цю церемонію транслюватиме відеосервіс Megogo на каналі Футбол 1.
Після закінчення жеребкування головного єврокубка розпочнеться жеребкування стикового раунду (1/16 фіналу) Ліги Європи. Тут будуть 16 клубів, серед яких є і Шахтар.
"Гірники" потрапили в групу несіяних команд, які посіли треті місця в ЛЧ. Сіяними стали команди, які посіли другі місця в Лізі Європи:
Початок жеребкування - о 14:00. В прямому ефірі і цю церемонію покаже відеосервіс Megogo на каналі Megogo Футбол 1.
"Гірники" провели непоганий груповий етап Ліги чемпіонів - заробили більше за Мілан та Бенфіку, та допомогли Україні зберегти місце в таблиці коефіцієнтів UEFA.
А зараз донеччани мають шанс поборотися за євротрофей. Ми розповідали, з ким українці можуть зіграти на першій стадії плей-офф Ліги Європи - це і старі знайомі з Ренна, і команда Жозе Моурінью.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.