"Запроси мене у сни" - це фанатське відео створено в рамках хакатону АІрі для гурту ДРУГА РІКА за допомогою нейромереж, над ним працювало 42 кріейтора!
Для отримання максимально точної інформації необхідно продовжити дослідницьку роботу
Південноафриканський штам коронавірусу набагато більш стійкий до вакцини Pfizer-BioNTech, свідчать дані дослідження, проведеного фахівцями Тель-Авівського університету (Ізраїль) і мережею медичних установ Клаліт.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Times of Israel .
Так, аналізи 150 вакцинованих громадян Ізраїлю з позитивним результатом на COVID-19 показали, що частка вірусу, який прийшов з південноафриканської сторони, виявилася у вісім разів вища, ніж його частка серед невакцинованого, але інфікованого населення.
Дослідники очікували тільки один випадок південноафриканської варіації вірусу. Отже, подібний тип вірусу, на відміну від британського і вихідного, здатний протистояти дії вакцини.
Втім, дослідники відзначають, що робити кінцеві висновки зарано. Для отримання максимально точної інформації необхідно продовжити дослідницьку роботу.
У той же час інше дослідження, проведене Pfizer / BioNTech, свідчить про те, що у Південній Африці вакцина ефективна на 100%.
Вакцина Pfizer / BioNTech - це мРНК розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Вакцину Pfizer BioNTech від COVID-19 вводять внутрішньом'язово. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози вакцини з інтервалом у три тижні.
Нагадаємо, Україна уклала контракт на постачання 10 млн доз COVID-вакцини Pfizer.
Пізніше в Міністерстві охорони здоров'я назвали приблизні терміни постачання вакцини Pfizer.
Крім того, в Міністерстві охорони здоров'я розповіли, кого будуть прищеплювати вакцинами Pfizer і Coronavac .