Головна
Україна
Події
08:17, 13 Квітня
Информатор UA

Интро

Південна Корея планує надати Україні додаткову допомогу на суму 1,6 млн. доларів. З Сеулу до Києва вирушать бронежилети, каски, медикаменти. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Yonhap News. Південна Корея планує надіслати новий пакет допомоги цивільними рейсами до Європи поетапно до кінця квітня. Незважаючи на заклики Києва надати зброю, Сеул стверджує, що існують обмеження на її відправлення в Україну. Міністр оборони Со Ук повторив цю позицію під час нещодавніх телефонних переговорів із міністром оборони України Олексієм Резніковим. Нагадаємо, США можуть надати Україні ще 750 млн. доларів на військові потреби. Крім того, український спортсмен продав дві золоті медалі та передав гроші ЗСУ.  Також Інформатор писав, що Бельгія виділяє Україні 500 мільйонів євро допомоги та знову відкриває посольство у Києві.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

Південна Корея передасть Україні бронежилети, каски та аптечки

Читать на русском

Відправлення планується вже наступного тижня

Читать на русском
Південна Корея передасть Україні бронежилети, каски та аптечки

Відправлення планується вже наступного тижня

Південна Корея планує надати Україні додаткову допомогу на суму 1,6 млн. доларів. З Сеулу до Києва вирушать бронежилети, каски, медикаменти.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Yonhap News.

Південна Корея планує надіслати новий пакет допомоги цивільними рейсами до Європи поетапно до кінця квітня. Незважаючи на заклики Києва надати зброю, Сеул стверджує, що існують обмеження на її відправлення в Україну. Міністр оборони Со Ук повторив цю позицію під час нещодавніх телефонних переговорів із міністром оборони України Олексієм Резніковим.

Нагадаємо, США можуть надати Україні ще 750 млн. доларів на військові потреби. Крім того, український спортсмен продав дві золоті медалі та передав гроші ЗСУ. 

Також Інформатор писав, що Бельгія виділяє Україні 500 мільйонів євро допомоги та знову відкриває посольство у Києві. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.