“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
Ситник заявив про це відповідаючи на питання в чому проблема того безладу, який творить влада в сфері боротьби з корупцією
Глава національного антикорупційного бюро Артем Ситник заявив, що після звільнення Назара Холодницького з посади керівника спеціалізованої антикорупційної прокуратури відомством фактично керує генеральний прокурор Ірина Венедиктова. Його звільнили в серпні минулого року.
Про це заявив Ситник в інтерв'ю "Цензор.нет",передає Інформатор .
"У серпні 2020 керівник САП Холодницький подав у відставку і, починаючи з вересня 2020 року, керівником САП фактично є генеральний прокурор. Це величезна проблема", - заявив Ситник.
За його словами, за відсутності постійного керівника САП деякі ключові гарантії незалежності відомства від генеральних прокурорів не працюють.
"Виключно через те, що у в.о. керівника САП не має того обсягу повноважень, якими має керівник САП. Це стосується формування груп прокурорів у кримінальних провадженнях НАБУ. І я впевнений, що якби все ж був керівник САП, то такої нічної зміни генеральним прокурором групи прокурорів, яка сталася у справі Татарова, не було б. Тому це є величезною проблемою,що ми постійно підкреслюємо", - пояснив Ситник.
Для довідки: Назар Холодницький 30 листопада 2015 року був призначений керівником спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Заяву про звільнення він написав у серпні минулого року. Холодницький працював в органах прокуратури 14 років, а САП очолював з моменту її створення у 2015 році.
Конкурс для вибору нового глави САП стартував 25 січня. Закінчився прийом документів від претендентів 15 лютого.
Нагадаємо, в кінці серпня Назар Холодницький опублікував документ про звільнення з САП.