Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Пилова хмара накриє значну частину Європи, а також Україну вже цими вихідними
Найближчими вихідними, а саме 6 та 7 квітня, Європу знову охопить тепле повітря з Африки, яке принесе з собою дрібний пісок із Сахари. Дістанеться пилова буря й України. Це спричинить зміну погодних умов.
Про це повідомляє французький канал BFM, посилаючись на слова метеоролога Гійома Сеше. Він спрогнозував, що пилова буря накриє країни Західної Європи, а саме Францію, Чехію, Польщу, Білорусь й частково Словаччину. Дістанеться вона також й північно-західної частини України.
"За такого динамічного приходу повітря з півдня, просто з Африки, повернення піску в небо Франції видається неминучим", – заявив метеоролог.
Він опублікував карту переміщення бурі та заявив, що через велику кількість пилу зміняться погодні умови. Насамперед це призведе до підвищення температури повітря як мінімум до 20 градусів за Цельсієм. У деяких регіонах вона досягне й 30 градусів.
Проте не варто забувати й про іншу сторону цієї події – впливу на здоров'я людей. За словами метеоролога, негативний вплив явища можуть відчути ті, хто страждає на алергію, або має проблему з диханням.
Попередня хмара пилу з Сахари завітала до України 1 квітня. Від щільності цього потоку, небо було тьмяним, так само як і сонячне світло. Через це природне явище у містах суттєво погіршилась якість повітря, а стовпчики термометрів показували до 25 градусів з позначкою "плюс".
Осідати пил може з дощами, що дуже помітно. У випадку сухого осідання, коли концентрація частинок висока, вони падають на поверхню під дією сили тяжіння. Для того, щоб уникнути негативного впливу на здоров'я владні структури та органи медичної допомоги закликали громадян вжити заходів безпеки, таких як носіння захисних масок та уникання тривалого перебування на вулиці в умовах пилу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.