"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Вже з 1 квітня вона накриє усю територію держави
Вже з понеділка, 1 квітня, всю територію України накриє хмара, яка прийшла до нас із Сахари. Це суміш з пилу та мікрочастинок піску, яка вже накрила Прикарпаття. Очікується, що небо буде дуже тьмяним, як і сонячне світло.
Також очікується серйозне погіршення якості повітря в Україні. Про це повідомляє Метеорологічна станція Бориспіль у Facebook.
За даними метеорологів, ця хмара завітала на Прикарпаття та в Європу ще 30 березня. А вже з 1 квітня явище буде помітне по всій країні. Наразі "пустельне небо" зафіксоване в Києві.
Кажуть, що небо та сонячне світло сильно потьмяніють. Водночас суттєво погіршиться якість повітря. При цьому в середньому по Україні зберігатиметься аномальне для цієї пори року тепло: до 25 градусів з позначкою "плюс".
"Небо буде тьмяним, можлива поява пилових хмар", — зазначається в повідомленні.
Пилові хмари з пустелі Сахара є результатом комбінації природних процесів, таких як сильні вітри та піщані бурі, що регулярно відбуваються в пустельних регіонах. Під час цих явищ пил та пісок підіймаються в повітря, після чого рухаються великими відстанями, а потім опадають на землю у вигляді пилових хмар.
Пилові хмари можуть мати негативний вплив на здоров'я людей, особливо тих, хто страждає від захворювань дихальних шляхів. Пил може також вплинути на якість повітря, зменшуючи видимість та викликаючи алергічні реакції.
Владні структури та органи медичної допомоги в таких випадках зазвичай закликають громадян бути обережними та вживати заходів безпеки, таких як носіння захисних масок та уникання тривалого перебування на вулиці в умовах пилу. І хоча це явище може виглядати незвичайно, воно не є рідкісним. Однак враховуючи зростання зміни світового клімату, можна очікувати, що подібні пилові бурі стануть в майбутньому ще більш поширеними.
Раніше ми писали про те, як росіянам привиділась "радіоактивна хмара" через нібито знищені в Україні уранові снаряди. Про це розповідав секретар російського Радбезу Микола Патрушев. Звичайно ж, нічого такого не існувало в природі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.