Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Постраждалих внаслідок падіння БПЛА немає
У Підмосков'ї впав безпілотник із 17 кілограмами вибухівки. Його знайшла місцева мешканка у лісовому масиві неподалік Ногінська 23 квітня. Вона повідомила поліції, що за 300 метрів від свого будинку натрапила на великий літальний апарат.
Про це пишуть російські ЗМІ. Дроном, що впав, нібито виявився UJ-22 Airborn українського виробництва, довжиною 3,5 метра. Зважаючи на все, у нього закінчилося паливо в баку. Усередині дрону виявили близько 30 брикетів масою по 570 г з вибуховою речовиною всередині. Імовірно БПЛА був споряджений зарядами C-4. Вибухотехніки працювали на місці падіння дрона близько 5 годин. Звідки його запустили — поки що невідомо.
"Безпілотник, що впав, начинений вибухівкою, знайшли в лісосмузі неподалік садового товариства в Богородському окрузі в Підмосков'ї. Про це повідомили у силових структурах. За словами нашого джерела, літальний апарат знайшли напередодні, він розламаний навпіл", - зазначило одне з пропагандистських ЗМІ.
Про падіння дрона написав запорізький колаборант Володимир Рогов. Він зазначив, що раніше нібито такий самий безпілотник падав під російською Коломною, і заявив, що поки існує Україна, нібито "безпечних місць у росії не буде".
За даними видання "Мілітарний", в арсеналі безпілотного літального апарату некеровані авіаційні бомби для ураження живої сили противника та бронетехніки. Некеровані авіабомби – це доопрацьовані для скидання з БПЛА 82-мм міни, а проти бронетехніки – головна частина реактивної гранати адаптована для скидання з дрона. Короткі технічні характеристики UJ-22 Airborne:
Окрім боєприпасів безпілотний апарат може брати з корисного навантаження фотоапарат, оптико-електронну станцію. Управління БПЛА та корисним навантаженням здійснюватися в автоматичному, напівавтоматичному та ручному режимах. Зв’язок між наземним пунктом управління та літальним апаратом по цифровому двосторонньому шифрованому СВЧ каналу передачі даних та цифровому двосторонньому шифрованому УВЧ каналу передачі даних. Антенна система зв’язку – автоматична слідкуюча із забезпеченням двох незалежних дубльованих каналів передачі даних. Керування комплексом виконують дві особи – пілот та оператор.
Раніше ми писали, що окупований Севастополь атакували безпілотники. Крім того, Буданов розповів про завершення війни та українські безпілотники, які "долітають до Москви".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.