Головна
Україна
Події
14:33, 8 Червня
Информатор UA

Интро

Український підліток використав іграшковий дрон, щоб допомогти ЗСУ знищити колону російської техніки. Це була одна з найбільших колон, яка рухалася Житомирською трасою у бік Києва.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на The Telegraph. 15-річний хлопчик Андрій Покраса помітив ворожу колону за допомогою свого дрону – його попросили допомогти через досвід роботи з такими пристроями. Підліток поділився інформацією з українськими військовими, які знищили техніку окупантів. «Він був єдиним, хто мав досвід роботи з безпілотниками у цьому регіоні. Він справжній герой, герой України», - сказав командувач підрозділу безпілотної розвідки збройних сил Юрій Касьянов. З'ясувалося, що це була одна з найбільших колон, що рухалися Житомирською трасою. Її вдалося помітити, тому що одна з вантажівок часто вмикала фари. «Я надав їм координати та фото, після цього вони націлилися на це місце. Мені потрібно було конкретніше узгодити, куди військові мають стріляти з артилерії», — розповів про своє завдання підліток. Він додав, що відчув страх, коли побачив колону техніки, але був сповнений рішучості, щоб не дати військам рф зайти до столиці. Українські військові зупинили та знищили колону біля Березівки, що за 40 кілометрів від Києва. Нагадаємо, поранена 15-річна дівчинка вивезла з Попасної чотирьох дорослих. Вона самостійно вела автомобіль 30 км, їй вдалося усіх врятувати. Крім того, у Херсонській області місцевий житель викрав у окупантів «Урал».  Також Інформатор писав про поранену 13-річну дівчинку з Київської області, якій дивом вдалося вижити. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.    

Під Києвом 15-річний підліток завдяки іграшковому дрону допоміг ЗСУ знищити колону російської техніки

Читать на русском

Він вміє керувати безпілотниками

Читать на русском
Під Києвом 15-річний підліток завдяки іграшковому дрону допоміг ЗСУ знищити колону російської техніки

Він вміє керувати безпілотниками

Український підліток використав іграшковий дрон, щоб допомогти ЗСУ знищити колону російської техніки. Це була одна з найбільших колон, яка рухалася Житомирською трасою у бік Києва. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на The Telegraph.

15-річний хлопчик Андрій Покраса помітив ворожу колону за допомогою свого дрону – його попросили допомогти через досвід роботи з такими пристроями. Підліток поділився інформацією з українськими військовими, які знищили техніку окупантів.

«Він був єдиним, хто мав досвід роботи з безпілотниками у цьому регіоні. Він справжній герой, герой України», - сказав командувач підрозділу безпілотної розвідки збройних сил Юрій Касьянов.

З'ясувалося, що це була одна з найбільших колон, що рухалися Житомирською трасою. Її вдалося помітити, тому що одна з вантажівок часто вмикала фари.

«Я надав їм координати та фото, після цього вони націлилися на це місце. Мені потрібно було конкретніше узгодити, куди військові мають стріляти з артилерії», — розповів про своє завдання підліток.

Він додав, що відчув страх, коли побачив колону техніки, але був сповнений рішучості, щоб не дати військам рф зайти до столиці. Українські військові зупинили та знищили колону біля Березівки, що за 40 кілометрів від Києва.

Нагадаємо, поранена 15-річна дівчинка вивезла з Попасної чотирьох дорослих. Вона самостійно вела автомобіль 30 км, їй вдалося усіх врятувати.

Крім того, у Херсонській області місцевий житель викрав у окупантів «Урал»

Також Інформатор писав про поранену 13-річну дівчинку з Київської області, якій дивом вдалося вижити.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.