Перші поразки Тоттенгема й Арсенала та феєрія Доку: 11 тур АПЛ

В Англійській Прем'єр-лізі змінився лідер

АПЛ
Тоттенгем втратив лідерство, Доку забив за Ман Сіті та віддав чотири асисти: Gettyimages.com

В АПЛ більше немає команд без поразок! Черговий уік-енд Англійської Прем'єр-ліги ми запам'ятаємо через фіаско Арсенала, порятунок Ліверпуля та гол Миколенка.

Усі деталі нового туру АПЛ в огляді Інформатора.

Ньюкасл 1:0 Арсенал

Неймовірна гра Ньюкасла на власному полі подарувала команді продовження чудової серії. У грі, де було тільки три удари у ствір на два клуби, найбільше пощастило господарям. Гордон зловив Арсенал на провалі захисту та першим переправив м'яча у ворота. Натомість, голкіпер сорок під рясною зливою почувався неймовірно впевнено: усі удари він брав ніби на тренуванні. Перша поразка канонірів, яка може викинути лондонців навіть із зони ЛЧ.

• Ньюкасл - Арсенал 1:0 (0:0; 1:0);
    Гол: Гордон, 63.

Огляд матчу Ньюкасл - Арсенал

Фулгем 0:1 Манчестер Юнайтед

У моменти найбільших криз Юнайтед неочікувано знаходить свій рятівний козир. Цього разу це Фернандеш: супернику чотири рази за 15 секунд не вдалося вибити м'яча, а португалець дальнім пострілом пробив воротаря. Хоча маємо віддати належне Онані: завдяки голкіперу, манкуніанці не програли щонайменше 0:4. Фулгем був дуже близьким до перемоги. За підсумком Онана тягне клуб і знайшов власний стиль, потрібний для результату. Тепер до нього мають прийти й усі інші, навіть сам тен Хаг.

• Фулгем - Манчестер Юнайтед 0:1 (0:0; 0:1);
    Гол: Фернандеш, 90+1.

Огляд матчу Фулгем - Манчестер Юнайтед

Евертон 1:1 Брайтон

Відновлення Миколенка в АПЛ успішно конвертувалося в гол. Нарешті захисник повернувся в склад, почав грати зі старту - і в одній з атак виконав роль аж під форвардом. Саме там Віталій гарно розібрався в карному та з усіх сил пробив воротаря. Щоправда, втримати перевагу не вдалося: прикрий автогол наприкінці гри - і Брайтон “відігрався”. Команда де Дзербі в кроці від падіння у другу половину таблиці, а клуби можуть стати сусідами.

• Евертон - Брайтон 1:1 (1:0; 0:1);
    Голи: Миколенко, 7 - Янг, 84 (аг).

Огляд матчу Евертон - Брайтон

Манчестер Сіті 6:1 Борнмут

Неймовірний матч імені Доку. На його рахунку гол та чотири (!) асисти. Бельгієць роздавав паси і праворуч, і ліворуч, і навісами. Словом, його кураж створив чудовий настрій для Етіхад. А з двох передач Доку оформив дубль Бернарду. Щодо Борнмута - Забарний провів повний матч і кілька разів рятував команду від чергового голу. Втім, клас господарів поля занадто високий, аби в цій грі минулося без знищення у 6 голів.

• Манчестер Сіті - Борнмут 6:1 (3:0; 3:1);
    Голи: Доку, 30; Бернарду, 33, 83; Аканджі, 37; Фоден, 64; Аке, 88 - Сіністерра, 74.

Огляд матчу Манчестер Сіті - Борнмут

Брентфорд 3:2 Вест Гем

Новий тур - новий матч українця Ярмолюка. Статус талісмана продовжується: півзахисник знову виходить на заміну, а його команда знову не програє. Хоча цього разу довелося побитися: Вест Гем швидко зробив рахунок 2:1 та тримав його як тільки міг. Лише натиск та прикрий автогол дозволили господарям закамбечити і забезпечити собі вже третю перемогу поспіль.

• Брентфорд - Вест Гем 3:2 (1:2; 2:0);
    Голи: Мопе, 11; Мавропанос, 55 (аг); Коллінз, 69 - Кудус, 19; Боуен, 26.

Огляд матчу Брентфорд - Вест Гем

Шеффілд 2:1 Вулвергемптон

Шеффілду на сотій (!) хвилині вдалося домогтися такої бажаної перемоги. Хоча до цього господарі ледь не втратили три очки, коли Вулвергемптон на останніх хвилинах зрівняв рахунок. Пенальті, коли гра вже мала закінчитися, дарує абсолютному лузеру Англії надію на відрив від останнього місця.

• Шеффілд - Вулвергемптон 2:1 (0:0; 2:1);
    Голи: Арчер, 72; Норвуд, 90+10 - Беллегарде, 89.

Огляд матчу Шеффілд - Вулвергемптон

Бернлі 0:2 Кристал Пелас

Класичний матч АПЛ, де середняк Кристал Пелас ледь-ледь переграв аутсайдера. Розділивши по голу на кожен тайм, команда зацементувала собі місце всередині таблиці. Але при цьому вдалося втримати і шалену навалу впродовж цієї гри, адже саме господарі створили в рази більше моментів. Тільки 5 сейвів воротаря Джонстона врятували гостей від нічиї.

• Бернлі - Кристал Пелас 0:2 (0:1; 0:1);
    Голи: Шлупп, 22; Мітчелл, 90+4.

Огляд матчу Бернлі - Кристал Пелас

Ноттінгем 2:0 Астон Вілла

Непереможна вдома, Астон Вілла не встояла на виїзді. Ноттінгем так само розділив по голу на початок тайму. Спочатку дуже красиво вистрілив з лету Айна, точно претендент на гол туру. А потім дуже красиво помилився Мартінес - голкіпер зрізав м’яча у власні ворота. Перемога дозволяє господарям стати ближчими до рятівної середини таблиці.

• Ноттінгем - Астон Вілла 2:0 (1:0; 1:0);
    Гол: Айна, 5; Мангала, 47.

Огляд матчу Ноттінгем - Астон Вілла

Лутон 1:1 Ліверпуль

Лутон подарував власним уболівальникам те, про що вони будуть згадувати роками. Команда вже зараз виглядає претендентом на виліт, але їм вдалося на власному полі забрати очки в Ліверпуля! Голом Чонг довершив розкішний випад господарів. Але, вже неодноразово згадувані мільйони доданих хвилин - і на 95-й Діаз рятує мерсисайдців від програшу. Рахунок міг бути й більшим, але голкіпери здійснили цілу купу карколомних сейвів.

• Лутон - Ліверпуль 1:1 (0:0; 1:1);
    Голи: Чонг, 80 - Діас, 90+5.

Огляд матчу Лутон - Ліверпуль

Тоттенгем 1:4 Челсі

Матч виявився набагато цікавішим, аніж ми тільки могли уявити. Купа вилучень, купа забитих м’ячів, купа скасованих голів, купа травм, 21 додана хвилина - тут було все. На швидкий гол Тоттенгема, Челсі залишив методичне добивання впродовж гри. Але відзначимо характер господарів: бігли забивати навіть вдев’ятьох. Та гра, яку хочеться передивитися ще раз повністю. З’явився на полі і Мудрик, але окрім як жорстким фолом на голкіпері, більше нічим не запам’ятався.

• Тоттенгем - Челсі 1:4 (1:1; 0:3);
    Голи: Кулусевскі, 6 - Палмер, 35 (п); Джексон, 75, 90+4, 90+8;
    Вилучення: Ромеро, 33; Удогі, 55.

Огляд матчу Тоттенгем - Челсі

Поразки двох лідерів грають на руку Сіті - Пеп і його команда знову лідери АПЛ. Челсі вдається стати десятими, а МЮ та Ньюкасл стають ближчими до ЛЧ. Українці також допомагають: Брентфорд вривається у першу десятку, а Евертон стає далі від зони вильоту. У наступному турі - Сіті проти Челсі.