Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
09:44, 22 Грудень
Информатор UA

Интро

Технологія NFT дозволяє людині закріпити за собою право володіння нематеріальними об'єктами – такими, як зображення у мережі. І тепер на аукціоні  продали цифрову копію першого SMS-повідомлення. Перше SMS-повідомлення продали на торгах Aguttes у Парижі, – повідомляє Інформатор із посиланням на Aguttes . Лот у вигляді NFT-токену виставив на продаж мобільний оператор Vodafone. На цьому токені видно мобільний телефон із повідомленням з 15 символів Merry Christmas ("Щасливого Різдва"). На звороті міститься код того самого повідомлення. Саме таке SMS вперше відправив програміст Ніл Папуорт 3 грудня 1992 директору Vodafone Річарду Джарвісу. Оцінна вартість лоту до торгів становила від 100 до 200 тисяч євро.         Посмотреть эту публикацию в Instagram Публикация от Aguttes (@aguttes_)   У підсумку повідомлення продали за 132 680 євро. Як завжди, покупець лоту залишився невідомим. Виторг з продажу Vodafone має намір передати на благодійність до Агентства у справах біженців ООН. Раніше ми повідомляли, що перший запис з Wikipedia продали за $750 тисяч . Також писали про те, що предмети з NFT від Ubisoft стали з'являтися на криптовалютних майданчиках . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .     

Перше в історії SMS-повідомлення продали за 132 тисяч євро у вигляді NFT

Читать на русском

Запис виставила на торги компанія Vodafone

Читать на русском
Перше в історії SMS-повідомлення продали за 132 тисяч євро у вигляді NFT

Запис виставила на торги компанія Vodafone

Технологія NFT дозволяє людині закріпити за собою право володіння нематеріальними об'єктами – такими, як зображення у мережі. І тепер на аукціоні  продали цифрову копію першого SMS-повідомлення.

Перше SMS-повідомлення продали на торгах Aguttes у Парижі, – повідомляє Інформатор із посиланням на Aguttes .

Лот у вигляді NFT-токену виставив на продаж мобільний оператор Vodafone. На цьому токені видно мобільний телефон із повідомленням з 15 символів Merry Christmas ("Щасливого Різдва"). На звороті міститься код того самого повідомлення. Саме таке SMS вперше відправив програміст Ніл Папуорт 3 грудня 1992 директору Vodafone Річарду Джарвісу. Оцінна вартість лоту до торгів становила від 100 до 200 тисяч євро.

 

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Aguttes (@aguttes_)

 

У підсумку повідомлення продали за 132 680 євро. Як завжди, покупець лоту залишився невідомим. Виторг з продажу Vodafone має намір передати на благодійність до Агентства у справах біженців ООН.

Раніше ми повідомляли, що перший запис з Wikipedia продали за $750 тисяч .

Також писали про те, що предмети з NFT від Ubisoft стали з'являтися на криптовалютних майданчиках .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.