Перша перемога «Інгульця» і розгром від «Зорі» за сім хвилин

Завдяки помилкам воротаря суперника «Інгулець» здобув першу перемогу в історії своїх виступів у Прем'єр-лізі.

Про перебіг подій в матчах одинадцятого туру Прем'єр-ліги повідомляє Інформатор з посиланням на УПЛ .

У неділю, 29 листопада, відбулися три поєдинки одинадцятого туру УПЛ. У першому матчі ігрового дня в засніженому Ужгороді «Минай» зустрівся з «Зорею». «Минай» та «Зоря» раніше на офіційному рівні не зустрічалися, і цей поєдинок став першим в історії протистояння клубів. Команди досить жваво почали матч, по черзі намагаючись створити загрозу воротам суперника. На 13-й хвилині Шиндер пробив у воротаря «Зорі» Василя, після виходу один на один. Мельниченко отримав м'яч в штрафній «Зорі» і пробив дуже неточно. На 34-й хвилині Кабан пробив поруч зі штангою воріт «Миная», проте Каніболоцький ситуацію контролював і якби удар йшов у створ воріт, то голкіпер ужгородського клубу напевно м'яч забрав би.

На 53-й хвилині Громов вийшов один на один з Каніболоцьким і пробив в голкіпера «Миная». Однак першим на добиванні виявився Кочергін, який і вивів «Зорю» вперед. А на 58-й хвилині гості забили вдруге. Каніболоцький не зміг дотягнутися до м'яча після подачі справа, і вже ніхто не міг перешкодити Іванисеня відправити м'яч у порожні ворота. Через дві хвилини Гладкий зробив рахунок 3: 0, з лінії воротарського замкнув простріл Кочергіна справа. На першій компенсованій хвилині «Минай» упустив шанс забити гол престижу. Нурієв на дальній штанзі не зміг підлаштуватися під м'яч і пробив у бік від воріт.

У Ковалівці «Колос» приймав «Десну , яка йде на четвертому місці в турнірній таблиці. На 11-й хвилині при подачі в штрафну «Десни» м'яч рикошетом від газону потрапив в руку Мостовому, і арбітр призначив пенальті. Одинадцятиметровий ударом в правий нижній кут реалізував Лисенко. На 26-й хвилині схожий випадок стався вже у штрафному «Колоса». М'яч потрапив у руку Чорноморцю, а Будковський впевнено реалізував пенальті.

На 37-й хвилині Задоя пробив над поперечиною воріт «Десни» після подачі кутового з лівого флангу. На другій доданій хвилині Гуцуляк завдав удар по воротах «Колоса», але м'яч пройшов повз.

На 52-й Конопля пройшов по правому флангу і точно пробив у дальній кут, однак арбітр взяття воріт не зарахував, зафіксувавши гру рукою Імерекова в початковій стадії атаки. На 61-й хвилині м'яч «пірнав» в ворота «Колоса» після удару Мостового, але Волинець в стрибку зумів відбити удар. На 76-й хвилині голкіпер «Колоса» парирував удар Арвеладзе під поперечину і перевів м'яч на кутовий. Через дві хвилини Волинець знову виручив «Колос», відбивши удар Коноплі по центру воріт. На п'ятій компенсованій хвилині Імереков отримав другу жовту картку, залишивши «Десну» в меншості на останні кілька секунд.

У заключному матчі ігрової програми одинадцятого туру, в Кропивницькому «Інгулець» грав проти подолав спалах коронавируса серед футболістів основного складу «Олімпіка». Вже на першій хвилині Сітчинава на лінії воріт «Інгульця» прийняв на себе удар, не дозволивши м'ячу потрапити в сітку. На 8-й хвилині воротар «Інгульця» Кринський парирував удар Політило в нижній кут після розіграшу кутового. На 17-й хвилині Сітчинава відібрав м'яч у голкіпера «Олімпіка» Бетіма і вразив порожні ворота. До перерви команди по черзі володіли ініціативою, проте небезпечних моментів не створювали.

На 51-й хвилині воротар Олімпіку відбив удар Коваленка з лінії штрафного в правий нижній кут. Через дві хвилини черговий ляп воротаря призвів до другого голу в ворота «Олімпіка». Бартулович навісив зі штрафного справа, а Бетім в спробі зловити м'яч просто під собою пропустив ігровий снаряд у ворота. На 71-й хвилині Кринський з другої спроби забрав м'яч після проходу і удару Шахаба. Сітчінава пробив над поперечиною воріт «Олімпіка» на 81-й хвилині, завершивши контратаку своєї команди. Через три хвилини поперечина врятувала «Інгулець» від голу після удару Каргбо. На п'ятій доданій хвилині в штрафній «Інгульця» м'яч потрапив в руку Балана, і арбітр призначив пенальті. Шахаб з «точки» холоднокровно переграв голкіпера, і відразу ж пролунав фінальний свисток.

Матчі, зіграні 29 листопада:

• «Минай» - «Зоря» 0: 3 (Кочергін, 53, Іванисеня, 58, Гладкий, 60);
  • «Колос» - «Десна» 1: 1 (Лисенко, 12 (з пенальті) - Будковський, 27 (з пенальті);
  • «Інгулець» - «Олімпік» 2: 1 (Сітчінава, 17, Бартулович, 54 - Шахаб, 90+ 6 (з пенальті)).

Матчі дванадцятого туру Прем'єр-ліги відбудуться 5 і 6 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про події в поєдинках 11-го туру УПЛ,про матчі відбору на Євробаскет Словенія -Україна,а також про матчі Української хокейної ліги .