Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Міністр закордонних справ Естонії Маргус Цахкна сказав, що використання конфіскованих активів рф для відновлення України дійсно вдарить по рф
Естонія планує вже цього року легалізувати конфіскацію підсанкційних активів рф, які в подальшому підуть на відновлення України. Відтак, країна може стати першою в Європейському союзі, яка зробить такий крок.
Про це заявив міністр закордонних справ Естонії Маргус Цахкна в коментарі для Bloomberg. Він сказав, що кошти використовуватимуть для відновлення України і такий крок має дійсно "вдарити по Росії".
"Це дійсно вдарить по олігархах, це дійсно вдарить по російській державі", - сказав Цахкна.
Міністр закордонних справ оголосив, що уряд у Таллінні схвалить законопроект за два тижні, перш ніж відправити його до парламенту. Також східна держава-член ЄС, яка має спільний кордон з росією, підштовхує 27-членний блок просуватися вперед із загальноєвропейським планом, оскільки він розв’язує юридичні складності конфіскації санкційних активів.
Цахкна додав, що конфіскація може викликати судові позови від рф. Також, за його словами, підготовка ініціативи відповідно до законодавства ЄС ускладнювалася жорсткими гарантіями приватної власності в Естонії.
Ініціатива Естонії, робота над якою ведеться з грудня минулого року, може торкнутися близько 35 мільйонів євро підсанкційних фінансових активів, що належать російським підприємствам в Естонії. Згідно з естонською схемою, міжнародний реєстр збитків України використовуватимуть як підставу для експропріації активів, що підпадають під санкції.
На початку серпня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що в українському фонді ліквідації наслідків перебуває 62 мільярди гривень, половина з них - вилучені російські кошти. Він закликав міжнародних партнерів так само ухвалити необхідні рішення, які спрямують заморожені в країнах G7 активи росії на відбудову України.
Також повідомлялося, що в уряді України готують спеціальний механізм, який дозволить конфіскувати російські активи на суму $500 млрд. Ці гроші заморожені на Заході.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.