Перемовини США та росії в Анкарі. Політичний експерт пояснив, чого очікувати Україні

Читать на русском

Переговори спецслужб рф та Штатів проходять у Туреччині 14 листопада. Офіційно про це не повідомляють

Читать на русском
Перемовини США та росії в Анкарі. Політичний експерт пояснив, чого очікувати Україні
Вільям Бернс (США) та Сергій Наришкін (рф)

Переговори спецслужб рф та Штатів проходять у Туреччині 14 листопада. Офіційно про це не повідомляють

За неофіційною інформацією, у перемовинах в Анкарі з боку США бере участь директор ЦРУ Вільям Бернс, якого називають голосом путіна в адміністрації Байдена. З боку росії в Туреччину прилетів директор СВР Сергій Наришкін.  Проте переговори керівників спецслужб не дадуть росії ніяких результатів, вважає політолог Тарас Загородній. Чому так та чого очікувати від цієї зустрічі — читайте в нашому матеріалі. 

Що відбувається

Як повідомляє видання, останнього разу російська і американська делегація зустрічалися в Женеві 10 січня цього року для перемовин з гарантій безпеки. Відсутність практичних підсумків січневих переговорів часто розглядається, як дипломатична передумова для початку бойових дій в Україні. Чого очікувати зараз?

За переконанням керуючого партнера Національної антикризової групи Тараса Загороднього, ніяких угод не буде.

«Метання росіян зараз нагадує атмосферу бункера Гітлера десь у період весни 45-го року. Тобто, спроби домовитися, вийти на якісь домовленості, бігають якісь посередники,  надія на якесь вундерваффе – дивну зброю, яка змінить хід війни. Таких зустрічей ще буде багато. Вони намагаються продавити в першу чергу перемир’я, чого дуже бажає зараз росія. Але як вважає, що поїзд давно вже поїхав», - сказав політолог. 

Хто може вести перемовини

Від США в Анкару, за даними ЗМІ, прибув директор ЦРУ Вільям Бернс. За словами Тараса Загороднього, Бернс, як і Селліван з групи «путінферштейнерів», які схильні спілкуватися з путіним.

«Тим більше, що Бернс – це колишній посол США в Москві і у нього непогані стосунки склалися з путіним. Можливо тому, що він жодного разу навіть не зустрічався з російською опозицією. Хоча практика така існує. Повторюю, спроба організувати якісь перемовини – це метання. Я думаю, що після того, як Пригожин опублікував «чудове» відео, де кувалдою розбивають голову людині, то вже останні, хто ще вагався в цьому світи провідні країни розуміють, що це фактично  ІДІЛ. Якась терористичне державне угрупування. Думаю, що перемовини пов'язані ще й з тим, що на G20 буде прийнято остаточне рішення, щоб завалити росію. Тому ніяких угод не буде. Будуть спроби, мовляв, давайте з Кримом якось акуратніше. Але, думаю, такого не буде. Тому що український народ, українська армія виказали своє бажання – повна де окупація своєї території. Про що не однократно говорив президент Зеленський», - зауважив Тарас Загородній.  

Хто такий Наришкін

Сергій Наришкін директор російської Служби зовнішньої розвідки.  Від вересня 2015 року Наришкін перебуває в санкційному  списку України, а також  в санкційних списках США та країн ЄС через активну участь в анексії Криму та війні на сході України. 

Тетяна Самойлова

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.