Перемоги «Київ-Баскету» та «Прометею», поразка «Дніпра» і рекорд результативності у Харкові

У Суперлізі чотирма поєдинками завершився ігровий тиждень.

«Харківські Соколи» та «Будівельник» зіграли найрезультативніший матч поточного сезону, набравши на двох 225 очок. «Дніпро» встановив особистий антирекорд сезону, заробивши за матч лише 47 очок.

Про перебіг подій в матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор з посиланням на ФБУ .

У неділю, 25 квітня, відбулися чотири матчі розіграшу баскетбольної Суперліги. У Харкові пройшов поєдинок «Харківські Соколи» - «Будівельник». Господарі відкрили рахунок в матчі і під кінець четвертої хвилини вели 17: 9. Гості потроху скорочували відрив, а за дві хвилини до кінця чверті Девоє зрівняв рахунок. І все ж першу чверть з рахунком 30:26 виграли «Харківські Соколи».

Друга чверть виявилася трохи менш результативною. Однак це не завадило кожій з команд за першу половину матчу набрати більше п'ятдесяти очок, що не так вже й часто відбувається в матчах Суперліги. На перерву суперники пішли за однакової кількості в рахунку - 53:53.

Після перерви команди продовжили демонструвати результативний баскетбол. Особливо в цьому досягли успіху гравці «Будівельника», які набрали в третій десятихвилинці 38 очок. Господарі не змогли наздогнати суперників і після тридцяти хвилин гри поступалися 77:91. Кияни не збиралися зменшувати обороти. Заробивши в четвертій чверті ще 35 очок, «Будівельник» відсвяткував впевнену перемогу.

У Південному «Хімік» приймав «Дніпро». Гості почали з ривка 7: 0, а до середини чверті вели вже +11. Надалі результативність «Дніпра» різко впала. «Хімік» точністю кидків теж не радував і програв стартову десятихвилинку 8:15. А ось у другій чверті господарі швидко надолужили згаяне. На 4-й хвилині Зотов вивів «Хімік» уперед, а через 5 хвилин господарі вже вигравали з різницею у 13 очок. За другу чверть «Дніпро» набрав лише 10 балів, і на перерву команди пішли за рахунку 34:25 на користь «Хіміка».

У третій чверті «Дніпро» повторив свій результат за набраними очками, а «Хімік» додав до своєї переваги ще 11 пунктів. Програючи з різницею у 20 очок «Дніпро» вже не зміг переламати хід матчу. «Хімік» здобув перемогу, а «Дніпро» встановив особистий антирекорд з результативності в сезоні 2020/21.

«Київ-Баскет» на своєму майданчику зустрівся з «Черкаськими Мавпами». Господарі деякий час вели в рахунку, але вже на 5-й хвилині «Черкаські Мавпи» захопили лідерство. «Київ-Баскет» від гостей такої прудкості не очікував і програв стартову десятихвилинку 18:20. У другій чверті «Київ-Баскет» змінив ситуацію на майданчику на свою користь. У гостей розладналася гра в атаці, а ось кияни справно набирали очки і виграли першу половину матчу з перевагою у 19 очок.

Як виявилося, провал у другій чверті став фатальним для клубу з Черкас. «Київ-Баскет» повністю контролював подальший хід поєдинку і не дав суперникові ані найменшої надії на успіх.

«Миколаїв» вирушив до Кам'янського в гості до «Прометею». Перше очко в матчі заробив гравець «Миколаєва» Дубоненко, реалізувавши один штрафний. Успіх гостей виявився локальним, і на 6-й хвилині після кидка Стефенса «Прометей» повів +10. Гості включилися в боротьбу і практично наздогнали суперника, але програли першу чверть 20:22. А ось у другій чверті позначилася різниця в класі команд. Розрив став зростати, і на перерву команди пішли за рахунку на табло 54:41 на користь «Прометея».

У третій чверті різниця в рахунку продовжувала збільшуватися. Після 30 хвилин ігрового часу «Прометей» вигравав 28 очок. Не дивно, що в четвертій чверті команди грали вже в своє задоволення, без тягаря відповідальності за результат. «Прометей» подолав гросмейстерський рубіж у 100 очок, а «Миколаїв» трохи скоротив різницю в рахунку.

• «Харківські Соколи» - «Будівельник» 99: 126 (30:26, 23:27 24:38, 22:35);
  • «Хімік» - «Дніпро» 66:47 (8:15, 26:10, 21:10, 11:12);
  • «Київ-Баскет» - «Черкаські Мавпи» 90:67 (18:20, 29: 8, 24:23, 19:16);
  • «Прометей» - «Миколаїв» 111: 90 (22:20, 32:21, 36:23, 21:26).

Наступні матчі Суперліги відбудуться 27 квітня.  Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів 23-го туру УПЛ, про вихід «Динамо» і «Зорі» до фіналу Кубку України, а також про матчі баскетбольної Суперліги і про перемоги «Донбасу» в чемпіонаті України з хокею.