Перемога України, вихід Англії на Євро-2024: результати матчів відбору

В групах C, G та Н зіграли сім поєдинків

Євро-2024 Михайло Мудрик Гаррі Кейн
Михайло Мудрик (Україна) рветься до воріт Мальти, Гаррі Кейн (Англія) святкує гол Фото: Gettyimages.com

У відборі до Євро-2024 відбулись матчі восьмого туру. Збірна України у важкому та напруженому поєдинку здолала збірну Мальти. Для виходу на Євро-2024 українцям в останньому матчі необхідно перемагати збірну Італії, також можливіий варіант із нічиєю, але він буде залежати від підсумку матчу Італії проти Північної Македонії.

За результатами матчів, зіграних 17 жовтня, визначився ще один учасник фінальної частини Євро-2024. Обігравши вдома Італію, перепустку на чемпіонат Європи отримала збірна Англії.

Група C

Збірна України в матчі з Мальтою пропустила першою. Втім ще до перерви українці повели в рахунку. А на 85-й хвилині Мудрик ефектним ударом а-ля Мессі закріпив перевагу української команди.

Збірна Англії приймала збірну Італії і пропустила на 15-й хвилині. Кейн рахунок зрівняв, а Решфорд на 57-й хвилині вивів господарів вперед. А через 20 хвилин Кейн реалізував пенальті. За два тури до фінішу збірна Англії гарантувала собі вихід на Євро-2024.

• Мальта – Україна 1:3;
    П.Мбонг (13) – Камендзулі (38, автогол), Довбик (43, пенальті), Мудрик (85).
  • Англія – Італія 3:1;
    Кейн (31, пенальті, 77), Решфорд (57) - Скамакка (15).

Перемога України, вихід Англії на Євро-2024: результати матчів відбору 1

Група G

Збірна Угорщини завітала у гості до Литви. Легким матч для лідера групи не став. Угорці програвали 0:2, але врешті змогли відігратись.

Збірні Сербії та Чорногорії вели боротьбу за вихід на друге місце. Сербія перемогла і суттєво збільшила шанси на вихід із групи.

• Литва – Угорщина 2:2;
    Голи: Черних, 20, Ширвіс, 36 – Собослаї, 67 (пен), Варга, 82.
  • Сербія – Чорногорія 3:1;
    Голи: Мітрович, 9, 73, Тадіч, 77 – Йоветіч, 36.

Перемога України, вихід Англії на Євро-2024: результати матчів відбору 2

Група H

Збірна Фінляндії вважалась фаворитом у матчі з Казахстаном, але програла. Перемогу гостям приніс дубль Бахтійора Зайнутдінова. Вирішальний м’яч він забив на 89-й хвилині.

Збірна Словенії після виїзної перемоги над збірною Північної Ірландії наблизилась до виходу на Євро-2024. Словенці забили на 5 хвилині і втримали результат. Задачу їм спростили самі господарі, залишившись у меншості на 58-й хвилині.

У збірної Данії в матчі проти Сан-Марино не мало виникнути жодних проблем. Але перемога далась данцям зовсім непросто. Нащадки вікінгів здолали відвертого аутсайдера з перевагою лише в один м’яч.

• Фінляндія – Казахстан 1:2;
    Голи: Роберт Тейлор, 28 – Зайнутдінов, 77 (пен), 89.
  • Північна Ірландія – Словенія 0:1;
    Гол: Адам Гнізда Черін, 5.
  • Сан-Марино – Данія 1:2;
    Голи: Голінуччі, 61 – Хойлунд, 42, Поульсен, 70.

Перемога України, вихід Англії на Євро-2024: результати матчів відбору 3

Розклад матчів

Поєдинки 9-го та 10-го турів відбору відбудуться у середині листопада. Збірна України 9-й тур пропускає, але увага вболівальників буде прикута до поєдинку Італія - Північна Македонія. А от у 10-му наша команда зіграє вирішальний матч зі збірною Італії. Гра відбудеться 20 листопада у Німеччині.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут