“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Експрезидент росії продовжує справляти враження геть неадекватної людини
Заступник секретаря Радбезу рф та експрезидент росії Дмитро Медведєв в звичному для себе стилі прокоментував мирний саміт по Україні, який зараз проходить в Саудівській Аравії. За думкою колишнього російського лідера, ніяки перемовини та мирні плани наразі не потрібні.
Про це Медведєв написав в своєму Telegram-каналі. Свій коментар щодо перемовин у Джидді чиновник починає в нібито адекватному руслі: каже, що бажання закінчити війну "важно засуджувати", а також апелює до Статуту ООН. Втім, одразу після цього він знову пише у своєму "фірмовому стилі".
"Всі пропозиції про мир мають шанси на успіх при дотриманні трьох ключових умов: участь обох сторін конфлікту... Історичний контекст - а він такий, що України ніколи не було до 1991 року, вона - уламок Російської імперії, та урахування поточних реалій", - пише Медведєв.
За його думкою, наразі українська держава перебуває "в стадії напіврозпаду", а частина наших тимчасово окупованих територій нібито сама "повернулася до росії". Тільки той посередник в переговорах, який враховуватиме ці "очевидні", на думку експрезидента рф, речі, має шанси на успіх.
"Втім, і самі переговори поки що не потрібні. Ворог має приповзти на колінах, благаючи про пощаду", - резюмував Медведєв.
Нагадаємо, що наразі в Джидді (друге місто Саудівської Аравії та її економічний центр) проходить дводенний саміт щодо української проблеми. На ньому присутні делегати з близько сорока країн, серед яких ПАР, Бразилія, Мексика, Індонезія, Єгипепт, Китай та інші. Характерно, що представників країни-агресорки на захід запрошувати не стали.
Зібрання в Саудівській Аравії є частиною стратегії боротьби України та Заходу за суспільну думку розвиваючихся країн та держав так званого "глобального Півдня". Це дуже важливо тому, що більшість з цих країн не підтримують жодну зі сторін у російсько-українській війні - або ж таємно чи навіть відверто симпатизують росії. За допомогою мирного саміту в Джидді офіційний Києв має змогу донести своє бачення ситуації до таких держав.
ЗМІ та українські можновладці вже звітують про перші проміжні результати переговорів. За поточними даними, під час зустрічі у Джидді з'явилося розуміння "того, що повага до територіальної цілісності та суверенітету України має бути в основі будь-якої мирної угоди, а також верховенства Статуту ООН".
Раніше ми докладно аналізували сенс та перебіг мирного саміту в Саудівській Аравії. Також ми писали, що Медведєв вчергове пригрозив світові застосуванням ядерної зброї.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.