"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Підприємство щомісяця вироблятиме близько 30 тисяч боєприпасів
Пентагон відкриває новий завод із виробництва 155-мм артилерійських снарядів у Мескіті, штат Техас. Це підприємство щомісяця вироблятиме близько 30 тисяч боєприпасів. Їх постачатимуть українським Силам оборони.
Пентагон минулого року поставив за мету виробляти 100 тисяч снарядів на місяць до кінця 2025 року, щоб забезпечити українські артилерійські бригади. Заводи в Скрентоні та Вілкс-Баррі, штат Пенсильванія, разом виробляють близько 36 тисяч снарядів на місяць, тож, враховуючи потужності нового заводу, Вашингтон ще далеко від цієї цілі. Про це пише видання New York Times.
Підприємство вартістю понад 500 млн доларів було профінансовано Пентагоном за рахунок додаткових витрат на 2022 і 2023 фінансові роки. Воно включає передові виробничі технології та автоматизацію для виробництва металевих деталей великого калібру. Завдяки новому заводу околиці Мескіти у Північному Техасі перетворилися зі звичайного поля на індустріальний центр, пише видання.
Завод у Мескіті створить близько 350 робочих місць у місцевій економіці, коли наступного року вийде на повну виробничу потужність. Однак чи буде достатньо лише збільшення виробництва артилерійських боєприпасів, щоб змінити результати на полі бою на користь України, невідомо, зазначають журналісти.
"(...) Навіть у найкращому випадку, я б сказав, що мета з виробництва (боєприпасів) до кінця 2025 року (буде відчутною лише) на пізніх етапах війни, і цілком імовірно, що на той момент російська артилерійська потужність все ще буде вищою, ніж США та Європа разом узяті. Скажімо, через півтора року і США, і Європа вироблятимуть або купуватимуть понад мільйон снарядів кожна. Це, ймовірно, менше, ніж Росія збирається виробити цього року", - заявив журналістам Майкл Кофман, експерт із російської армії та старший науковий співробітник Фонду Карнегі.
Раніше ми писали, що уряд Чехії, у рамках ініціативи про закупівлю артилерійських снарядів для України, уклав перші контракти. За ними повинні поставити 180 тисяч боєприпасів. Згодом нібито планують законтрактувати ще 300 тисяч снарядів.
Водночас 17 травня французька Le Monde оприлюднила інтерв'ю з солдатами п'яти різних бригад, дислокованих на Донбасі, де йдуть найзапекліші бої. Журналісти кажуть, що всі вони підтвердили: ні боєприпаси, пов'язані з чеським планом на 800 тисяч снарядів, ні пакет допомоги від США, до них не дійшли. Воюють залишками боєприпасів і відчувають гострий снарядний голод, як і раніше.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.