«Я підтверджую це! Постачання зброї через Ясьонку повернулися на минулий рівень»
«Коли збираєш незнайомих людей на знімальному майданчику, де має виникнути справжня «спільна хімія», важливо дати кожному можливість відчути іншого. Саме тому ми разом сідали на один килим, уважно спостерігали за собою й один за одним. Торкалися один одного. І навіть знімали одяг. Усе проходило як групова терапія, після якої ми стали ближчими, як одне ціле. Це був справжній обмін енергією, і саме цей момент ми зафільмували в кліпі», – зауважив співак.
Виплати у червні за три місяця отримають три категорії пенсіонерів
Працюючим пенсіонерам, яким 1 квітня уряд збільшив виплати, отримають свою надбавку в червні. Їм заплатять одразу за три місяці (квітень, травень, червень). Бо раніше такої можливості не було.
У Пенсійному фонді України (ПФУ) пояснили, що так сталося через те, що дані про сплачені внески із заробітних плат у цьому році надходять із запізненням. Загалом квітневе підвищення стосувалось близько 600 тисяч українців.
Внаслідок індексації, яку провели у березні, середній розмір пенсії сягнув 5 238 гривень. Наразі приблизно 33% пенсіонерів отримують середню та вищу за середню пенсії. Наразі найменша середня пенсія у Тернопільській області - 3 997 гривень. Це на 24% менше, ніж середні виплати по Україні. Найбільша середня пенсія у Києві: 7 129 гривень - на 36% вище за середній показник по Україні. Окрім столиці, виплати вищі за середні у пенсіонерів ще у восьми областях. Йдеться про Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Запорізьку, Київську, Луганську, Рівненську та Харківську.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.