Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Наша нація непереможна
Співак Павло Зібров в інтерв'ю телеканалу «Дом» розповів про свою сім'ю, про те, чому для артистів грудень перестав бути періодом великих заробітків та про те, до чого ще не готовий український народ. Війна змінила не лише тексти пісень артиста, а й його життєві плани. Після 24 лютого Павло Зібров уже не схожий на себе колишнього.
Війна вносить корективи до планів, але не скасовує їх. Після початку повномасштабного вторгнення Павло Зібров написав дві нові пісні та кавер на давній хіт, який тепер звучить як «Мертві орки не гудуть». Артист не раз говорив, і підкреслив це знову, що його головними та першими критиками є його дружина, дочка та син. Наприклад, артист нагадав, як народилася пісня про мертвих орків.
«Донька запропонувала змінити слово "бджоли" на слово "орки". То була перша фраза. Потім кожен з нас написав буквально по одному рядку по колу. Зробили досить цікаве відео, де я стріляю бджолами, які жалять орків. Так вийшов новий варіант пісні».
Змінились також плани гастрольних графіків. Не секрет, що для будь-якого артиста грудень – це час виступів на корпоративах, приватних вечірках чи просто щільний концертний графік. Чим ближче до Нового року, тим вищі ціни. Багато артистів після Нового року довгі місяці живуть саме за рахунок коштів, зароблених у грудні. Тепер святкувати нема чого. Та й нікому – молода та активна чоловіча частина населення воює на фронті або просто несуть службу у лавах ЗСУ.
«Зараз тиша. Тому що соромно святкувати щось, коли йде війна. А не дай Боже відбудеться ракетний обстріл. Народ ще готовий не готовий до цього».
Після початку війни артист активно займається благодійністю.
«Виїжджаємо будь-куди, де нас чекають. Нещодавно до "Охматдиту" заїхали – купа дітей, хороводи з ними поводили. Також на реабілітаційний центр протезування збирали. Коли дивишся у вічі воїнів, думаєш: "Вони не здалися, а як я можу здатися?" Від них виникає сила та енергія. Вони доводять – наша нація непереможна».
Раніше Інформатор писав, що Павло Зібров потішив прихильників, станцювавши танець Венздей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.