Український народ та його лідери отримали премію Сахарова «за свободу думки»

Читать на русском

Нещодавно, Європарламент оголосив номінантів

Читать на русском
Український народ та його лідери отримали премію Сахарова «за свободу думки»

Нещодавно, Європарламент оголосив номінантів

Премія Європейського парламенту імені Андрія Сахарова "За свободу думки" присуджена мужньому народу України в особі президента, обраних лідерів та громадянського суспільства.

Про це під час засідання Європейського парламенту у Страсбурзі повідомила президентка Європарламенту Роберта Мацола, передає Інформатор з посиланням на кореспондента  "Укрінформ".

"Премія Європейського парламенту імені Андрія Сахарова "За свободу думки" присуджена мужньому народу України в особі президента, обраних лідерів та громадянського суспільства. Про це під час засідання Європейського парламенту у Страсбурзі повідомила президентка Європарламенту Роберта Мацола", – мовиться в повідомленні.

Що відомо про премію?

Премію Сахарова було затверджено Європарламентом 1988 року. Її вручають особам, які "зробили винятковий внесок у боротьбу за права людини по всій земній кулі".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.