“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Охорона є не у всіх потягах
Після низки скандалів з безпекою проїзду в потягах Укрзалізниці, відомство прийняло рішення повернути до пасажирських потягів супровід воєнізованої охорони. Поки охорона працює лише на певних напрямках. Однак лише за перший тиждень роботи працівники відомчої охорони здійснили вже 17 рейсів та долучилися до вирішення декількох конфліктних ситуацій.
Про це повідомили в Укрзалізниці.
"Продовжуємо працювати над питаннями безпеки наших пасажирів. Разом із жіночими купе поновили охорону в окремих поїздах", — повідомив голова Укрзалізниці Євген Лященко.
Наразі охорона працює у поїздах №81 Київ – Ужгород, №41 Дніпро – Трускавець та № 712 Київ – Краматорськ. Однак, проєкт будуть масштабувати з урахуванням результатів першого тестового тижня.
"У поїзді впродовж рейсу перебуває двоє працівників воєнізованої охорони. Вони здійснюють постійний контроль за порядком та патрулюють вагони. Всі співробітники воєнізованої охорони забезпечені спецформою, знаками розрізнення та проходять інструктаж перед кожним рейсом", — йдеться у повідомлені.
Щоб викликати працівників воєнізованої охорони, слід звернутися до провідника або начальника поїзда.
Від 30 червня працівники відомчої охорони вже здійснили 17 рейсів та вирішили кілька конфліктних ситуацій. Під час рейсу працівники відомчої воєнізованої охорони АТ "Укрзалізниця" мають право здійснювати заходи фізичного впливу та використовувати спеціальні засоби, а також розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати адміністративні стягнення. Також вони можуть затримувати та передавати правопорушників до правоохоронних органів, проводити особистий огляд та огляд речей.
Охороняти пасажирські поїзди Укрзалізниця планувала ще з 2020 року. Тоді відомство й запровадило пілотний проєкт з силами воєнізованої охорони компанії. Працівники цього підрозділу супроводжували загалом 10 пасажирських поїздів. Однак, під час повномасштабного вторгнення цей проєкт було призупинено.
Нагадаємо, в Укрзалізниці з'явилася можливість купити квиток на потяг з жіночим купе.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.