Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Охорона є не у всіх потягах
Після низки скандалів з безпекою проїзду в потягах Укрзалізниці, відомство прийняло рішення повернути до пасажирських потягів супровід воєнізованої охорони. Поки охорона працює лише на певних напрямках. Однак лише за перший тиждень роботи працівники відомчої охорони здійснили вже 17 рейсів та долучилися до вирішення декількох конфліктних ситуацій.
Про це повідомили в Укрзалізниці.
"Продовжуємо працювати над питаннями безпеки наших пасажирів. Разом із жіночими купе поновили охорону в окремих поїздах", — повідомив голова Укрзалізниці Євген Лященко.
Наразі охорона працює у поїздах №81 Київ – Ужгород, №41 Дніпро – Трускавець та № 712 Київ – Краматорськ. Однак, проєкт будуть масштабувати з урахуванням результатів першого тестового тижня.
"У поїзді впродовж рейсу перебуває двоє працівників воєнізованої охорони. Вони здійснюють постійний контроль за порядком та патрулюють вагони. Всі співробітники воєнізованої охорони забезпечені спецформою, знаками розрізнення та проходять інструктаж перед кожним рейсом", — йдеться у повідомлені.
Щоб викликати працівників воєнізованої охорони, слід звернутися до провідника або начальника поїзда.
Від 30 червня працівники відомчої охорони вже здійснили 17 рейсів та вирішили кілька конфліктних ситуацій. Під час рейсу працівники відомчої воєнізованої охорони АТ "Укрзалізниця" мають право здійснювати заходи фізичного впливу та використовувати спеціальні засоби, а також розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати адміністративні стягнення. Також вони можуть затримувати та передавати правопорушників до правоохоронних органів, проводити особистий огляд та огляд речей.
Охороняти пасажирські поїзди Укрзалізниця планувала ще з 2020 року. Тоді відомство й запровадило пілотний проєкт з силами воєнізованої охорони компанії. Працівники цього підрозділу супроводжували загалом 10 пасажирських поїздів. Однак, під час повномасштабного вторгнення цей проєкт було призупинено.
Нагадаємо, в Укрзалізниці з'явилася можливість купити квиток на потяг з жіночим купе.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.