Головна
Україна
12:34, 15 Серпня
Информатор UA

Интро

Окупанти й самі розуміють, що їм тут довго не всидіти. Про це розповів мер Мелітополя Іван Федоров в етері телемарафону, передає Інформатор. У Мелітополі зараз неспокійно не тільки через окупантів, але й для них самих. Наразі ворог використовує Мелітополь як логістичний центр. Основну масу спорядження ворог перевозить залізницею. Саме тому однією з цілей Сил спротиву в ніч з суботи на неділю став ще один залізничний міст його просто підірвали. Полагодити його рашисти й досі не можуть, чи навіть зрозуміти, що їм робити. Це значно ускладнить ворогу логістику. Після того, як у Херсонській області почали вибухати мости, місцеве почали активно тікати саме до Мелітополя. Проте, тут також неспокійно. Через діяльність ЗСУ та партизанів, окупанти активно вивозять свої сімї з Мелітополя. Проте, є у цьому й негативна сторона рашисти поновили агресивні масові фільтрації місцевих. Рашисти перевіряють людей як на вулицях, так і в будинках. Усе для того, аби знайти диверсантів. Крім іншого, до міста активно з'їжджаються рашистські спецслужби. Фактично, у Мелітополі зараз присутні представники буквальні всіх подібних злочинних структур рф. Один з головних проявів рашистського терору це новий навчальний рік. Рашисти збираються відкрито зробити з дітей живий щит. Проте, не дивлячись на всі намагання рашистів, за словами мера міста, жоден вчитель не погодився працювати з окупантами. Проблема в тому, що батьків школярів примушують писати заяви про те, що колектив закладів освіти не несе відповідальність за життя дітей. При цьому, відводити дітей до шкіл примушують обовязково. Крім цього, приблизно тиждень тому дітей відправили писати рашистські тести у приміщенні школи. Під час такого тесту прийшли російські військові, вигнали всіх на вулицю та проводили псевдоперевірки на вибухівку. Що стосується діяльності українських шкіл усі вони в місті будуть працювати онлайн. Для цього створена спеціальна онлайн-платформа, яка дає можливість навчатися дистанційно. Окремо мер Мелітополя зазначив, що на виїзд з тимчасово окупованих територій вже сформувалася черга. Наразі, через Василівку в бік Запоріжжя намагаються виїхати приблизно 6 тисяч людей. Через окупантів, вони декілька діб проводять в очікуванні, але людей просто не випускають. Нагадаємо, що у Попасній розбито штаб , а жителі окупованої Луганщини починають зневірюватися в обіцянках рашистів. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Партизани підірвали міст, а окупанти вивозять сім’ї та активно шукають диверсантів: ситуація у Мелітополі

Читать на русском
Партизани підірвали міст, а окупанти вивозять сім’ї та активно шукають диверсантів: ситуація у Мелітополі

У тимчасово окупованому місті рашисти вже не відчувають себе у безпеці

Окупанти й самі розуміють, що їм тут довго не всидіти.

Про це розповів мер Мелітополя Іван Федоров в етері телемарафону, – передає Інформатор.

У Мелітополі зараз неспокійно не тільки через окупантів, але й для них самих. Наразі ворог використовує Мелітополь як логістичний центр. Основну масу спорядження ворог перевозить залізницею. Саме тому однією з цілей Сил спротиву в ніч з суботи на неділю став ще один залізничний міст – його просто підірвали. Полагодити його рашисти й досі не можуть, чи навіть зрозуміти, що їм робити. Це значно ускладнить ворогу логістику. 

Після того, як у Херсонській області почали вибухати мости, місцеве «керівництво» почали активно тікати саме до Мелітополя. Проте, тут також неспокійно. Через діяльність ЗСУ та партизанів, окупанти активно вивозять свої сім’ї з Мелітополя. 

Проте, є у цьому й негативна сторона – рашисти поновили агресивні масові фільтрації місцевих. Рашисти перевіряють людей як на вулицях, так і в будинках. Усе для того, аби знайти диверсантів. 

Крім іншого, до міста активно з'їжджаються рашистські спецслужби. Фактично, у Мелітополі зараз присутні представники буквальні всіх подібних злочинних структур рф. 

Один з головних проявів рашистського терору – це новий навчальний рік. Рашисти збираються відкрито зробити з дітей «живий щит». Проте, не дивлячись на всі намагання рашистів, за словами мера міста, жоден вчитель не погодився працювати з окупантами.  

Проблема в тому, що батьків школярів примушують писати заяви про те, що колектив закладів освіти не несе відповідальність за життя дітей. При цьому, відводити дітей до шкіл примушують обов’язково. Крім цього, приблизно тиждень тому дітей відправили писати рашистські тести у приміщенні школи. Під час такого тесту прийшли російські військові, вигнали всіх на вулицю та проводили псевдоперевірки на вибухівку. 

Що стосується діяльності українських шкіл – усі вони в місті будуть працювати онлайн. Для цього створена спеціальна онлайн-платформа, яка дає можливість навчатися дистанційно.

Окремо мер Мелітополя зазначив, що на виїзд з тимчасово окупованих територій вже сформувалася черга. Наразі, через Василівку в бік Запоріжжя намагаються виїхати приблизно 6 тисяч людей. Через окупантів, вони декілька діб проводять в очікуванні, але людей просто не випускають.

Нагадаємо, що у Попасній розбито штаб «вагнерівців», а жителі окупованої Луганщини починають зневірюватися в обіцянках рашистів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.