“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Керівна партія "Фідес" бойкотує засідання парламенту Угорщини, на якому мають голосувати щодо членства Швеції в НАТО
У порядку денному парламенту Угорщини на 31 липня передбачене голосування щодо членства Швеції у НАТО. Проте його не відбудеться через дії керівної партії "Фідес", очільником якої є угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан.
Як повідомляє видання SVT, посилаючись на слова члена опозиційної соціал-демократичної партії Агнеси Вадай, керівна партія надіслала листа в у якому вказала, що її представники не прийдуть на засідання. Через це голосування не відбудеться.
"Фідес оголосив, що вони не прийдуть на засідання, тому не буде ні голосування, ні ратифікації", – сказала Вадай.
Відомо, що Угорщина погодилась підтримати членство Швеції у НАТО, про що стало відомо під час саміту у Вільнюсі. Тоді було обіцяно, що голосування відбудеться у вересні, коли політична робота відновиться після літніх канікул. Проте опозиційна партія хотіла пришвидшити процес.
22 березня парламент Швеції переважною більшістю підтримав вступ країни до НАТО. За членство в Альянсі проголосували 269 депутатів, проти - 37. І це історичне рішення.
Перешкода стала за Туреччиною, яка не погоджувалася на ратифікацію. Її вимога – Швеція повинна видати 120 осіб, яких Туреччина вважає терористами. Проте на саміті у Вільнюсі Туреччина погодилася розблокувати вступ Швеції до Альянсу.
Заявку, ймовірно, буде схвалено вже на осінній сесії, яка починається 1 жовтня. Президент США Джо Байден привітав рішення турецького колеги Реджепа Тайіпа Ердогана. Він зазначив, що готовий працювати з владою Туреччини над зміцненням оборони та стримування у євроатлантичному регіоні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.