Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За членство в Альянсі проголосували 269 депутатів
У середу, 22 березня, парламент Швеції переважною більшістю підтримав вступ країни до НАТО. За проголосували 269 депутатів, проти – 37.
Про це повідомляє норвезька телерадіомовна організація NRK. За членство в Альянсі проголосували 269 депутатів, проти - 37. Історичне рішення означає, що Швеція відмовляється від більш ніж 200 років перебування нейтральної та позаблокової країни.
Швеція зможе приєднатися до НАТО, коли її заявку ратифікують усі країни-члени Альянсу. Усі 30 країн НАТО повинні погодитися, перш ніж нового члена зможуть прийняти до організації. Фінляндія отримала схвалення від 29 країн. Швеції не вистачає голосів від Туреччини та Угорщини.
Наприкінці січня 2023 року президент Туреччини Реджеп Ердоган натякнув, що Анкара може погодити вступ Фінляндії до Альянсу раніше, ніж Швеції. Свою позицію він висловив на зустрічі з молодими виборцями. Основною претензією Ердогана є відмова Швеції видати десятки підозрюваних, яких Анкара пов'язує з курдськими бойовиками та невдалою спробою державного перевороту у 2016 році.
Минулого тижня Туреччина погодилася на членство Фінляндії в НАТО і в той же час повторила вимогу, що Швеція повинна видати 120 осіб, яких Туреччина вважає терористами, щоб відкрити для себе членство в Альянсі.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг запросив президента України Володимира Зеленського взяти участь у саміті НАТО у липні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.