“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Перші 10 мільярдів уже виділили з резервного фонду, далі урядовці розраховують на підтримку Міжнародного валютного фонду
В Україні хочуть виробляти власну армію дронів і збираються виділити на це кошти. Парламент спільно з Урядом напрацьовує комплексні зміни до державного бюджету щодо потреб оборони. А Кабінет міністрів має подати їх на розгляд до Верховної Ради вже до кінця березня. Кілька десятків мільярдів грн підуть на виробництво безпілотників.
Про це повідомляє пресслужба Верховної Ради.
У повідомлені пишуть, що голова комітету з питань бюджету ВР Роксолана Підласа заявила про необхідність збільшити видатки на закупівлю безпілотників, на так звану армію дронів.
"Є амбітні плани виробництва дронів в Україні. Тому це в нас першочергова потреба. Тут мова йде про 30 млрд грн. Принципова підтримка цього є. З Резервного фонду виділено перші 10 млрд грн. Щодо коштів з бюджету – будемо шукати джерела. У нас стане більше розуміння наших фінансових можливостей після того, як визначимося з програмою співпраці з Міжнародним валютним фондом", – розповіла Підласа.
Народна депутатка також нагадала, що минулого року парламент 14 разів вносив зміни до бюджету. У більшості випадків – через військові потреби.
"У 2023 році, певно, теж ще не раз до цього повернемось", - сказала голова бюджетного комітету.
Український виробник безпілотників AeroDrone отримав дозвіл на експлуатацію своїх апаратів в Збройних силах України. Функції сільськогосподарських дронів пристосували до потреб воєнного часу. Зовсім скоро їх почнуть виробляти серійно. Про це говорив заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький. Дозвіл стосується безпілотників D-80 Discovery та E-300 Enterprise.
Міністр оборони України Олексій Резніков також заявляв, що ЗСУ взяли на озброєння сім зразків безпілотників, усі вони вироблені в Україні. На розгляді знаходиться ще 19 заявок від українських компаній, рішення щодо них планується ухвалити до кінця 2022 року. Він наголосив, що раніше армія приймала до експлуатації 1-2 зразки безпілотних літальних апаратів на рік.
Також Інформатор писав, що український школяр розробив унікальний дрон для військових.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.