Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Рішення засудити нацизм підтримали члени всіх партій канадського парламенту
Члени парламенту Канади після скандалу з ветераном СС "Галичина" засудили нацизм у всіх його формах. Також депутати висловили солідарність з усіма його жертвами. А запрошення в парламент Ярослава Гуньки - засудили.
Про це повідомляє CTV News. Зазначається, що ініціативу щодо засудження нацизму висунув лідер опозиційного "Квебецького блоку" Ів-Франсуа Бланше.
Таке рішення підтримали члени всіх партій парламенту. Крім цього, депутати засудили запрошення в парламент Ярослава Гуньки та "відкликали будь-яку шану" йому.
"Якби будь-який член парламенту знав, заради кого його просять встати й аплодувати, то жодна людина не підтримала б це", - підкреслила лідерка уряду Канади в палаті громад Каріна Гулд.
На засідання парламенту Канади 22 вересня 2023 року під час візиту президента Володимира Зеленського запросили 98-річного ветерана дивізії СС "Галичина" Ярослава Гунька. Його представили як героя України, що боровся за незалежність.
Коли представляли Гунька, то весь зал аплодував йому стоячи. Серед тих, хто вшанував ветерана дивізії СС "Галичина" були також Трюдо і Зеленський.
Але майже одразу з'ясувалося, що Гунька під час війни служив у 14-й добровольчій дивізії СС "Галичина", яка складалася з українських добровольців та воювала на боці нацистів під час Другої світової війни. В результаті кілька правозахисних і єврейських організацій засудили присутність Гуньки в парламенті Канади. А посол Польщі у Канаді Вітольд Дзельський зажадав вибачень.
Пізніше частина канадських парламентаріїв та глава МЗС Канади Мелані Жолі оголосили, що вимагають, щоб спікер палати громад Ентоні Рота, який запросив Гунька, пішов у відставку. Рота перепросив за те, що сталося та виконав цю вимогу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут.