Паралімпійські ігри в Токіо: підсумки 1 вересня

Українські паралімпійці у восьмий день змагань завоювали 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові нагороди.

Анастасія Москаленко зі світовим рекордом виграла змагання з метання ядра. Плавець Максим Крипак став чемпіоном Паралімпіади-2020 на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Інформатор підбиває підсумки змагань 1 вересня.

У середу, 1 вересня, на Паралімпійських іграх у Токіо розіграли 45 комплектів медалей.

У стрільбі з пневматичної гвинтівки у положенні лежачи Ірина Щетнік (клас SH1) виграла бронзову медаль. В аналогічних змаганнях у чоловіків Василь Ковальчук став срібним призером.

У секторі для штовхання ядра Анастасія Москаленко (клас F32) встановила світовий рекорд, штовхнувши снаряд на 7 метрів 61 сантиметр.

У плаванні, на дистанції 400 метрів вільним стилем (клас S10) Максим Крипак виграв змагання, випередивши найближчого переслідувача на 2,4 секунди. У запливі на 100 метрів брасом (клас SВ11) Яна Бережна посіла третє місце. Ще одну бронзову медаль принесла Україні Ярина Матло (100 метрів брасом, клас SВ12). Срібну медаль завоював Олексій Федина на дистанції 100 метрів брасом (клас SВ12).

У настільному тенісі продовжилися командні змагання. Чоловіча команда України (клас 9-10) у півфіналі програла збірній Китаю й отримала «бронзову» медаль, оскільки матчі за третє місце не проводяться. Чоловіча команда (клас 8) у півфіналі обіграла Францію, і в поєдинку за «золото» зустрінеться з командою Китаю.

Після восьмого дня змагань на рахунку збірної України 75 медалей: 17 золотих, 35 срібних, 23 бронзових.

таблица медалей 1,09

Раніше Інформатор повідомляв про хід матчів шостого туру УПЛ, а також про підсумки змагань Паралімпіади в Токіо, що відбулися 31 серпня.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.