Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Під час зустрічі ОАЕ та ПАР оголосили про готовність прийняти парламенти кожної країни для подальшого обговорення війни
Законодавчі органи Південної Африки та Об’єднаних Арабських Еміратів заявили про готовність провести переговори між парламентами України та росії. Мета — пошук можливих шляхів закінчення війни.
Про це повідомляє News24. В Асамблеї Міжпарламентського союзу повідомили, що робоча група МПС з мирного врегулювання війни в Україні зустрілася окремо з делегаціями парламентів високого рівня з росії та України.
Під час зустрічі ОАЕ та ПАР оголосили про готовність прийняти парламенти кожної країни для подальшого обговорення війни. Зазначається також, що парламенти України та росії позитивно оцінили роботу робочої групи. У рамках наступного кроку планується залучення двох парламентів до наступних питань:
На початку тижня президент ПАР підбиваючи підсумки зустрічей з Зеленським та путіним висловив думку, що "мирні пропозиції" африканської делегації будуть розглянуті обома сторонами. Рамафоса також навів подробиці пропозиції. Вона, за його словами, може "сприяти зусиллям" з урегулювання.
Президент ПАР у своїй заяві за підсумками візиту наводить конкретну матеріальну вигоду від можливого урегулювання, зазначаючи, що "і росія, і Україна є великими постачальниками зерна і виробниками добрив, призначених для африканських ринків".
Водночас Зеленський презентував українську формулу миру лідерам Африки в Києві й поінформував про те, як конкретні пункти формули приведуть до відновлення повної безпеки для нашої країни. Президент заявив, що переконаний в тому, що будь-які переговори керівництво рф сприймає як можливість накопичити силу й розширити агресію.
Раніше "Інформатор" наводив подробиці 10 пунктів "африканської пропозиції", яку було представлено Зеленському. Також нагадаємо, що президент України під час зустрічі з лідерами Африки зробив заяву щодо умов для перемовин з рф. Він чітко заявив, що діалог можливий лише після повного виведення російських військ з території України. Ця умова підкреслює намір України не погоджуватися на жодну форму "замороженого конфлікту"
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.