Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
За словами Понтифіка, мир завжди досягається відкриттям каналів
Ватикан бере участь у миротворчій місії, щоб спробувати "покласти край конфлікту між росією та Україною". Він також готовий допомогти повернути українських дітей. Йдеться про тих, кого незаконно вивезли на територію до росії.
Про це пише Reuters. Понтифік зазначив, що наразі місія триває, коли її оприлюднять, він розповість деталі.
"Зараз триває місія, але вона ще не оприлюднена. Коли вона буде оприлюднена, я розповім про це", - сказав Папа Римський журналістам під час польоту додому після триденного візиту до Угорщини.
За його словами, мир завжди досягається відкриттям каналів, а не закриттям. Папа Римський додав, що говорив про ситуацію в Україні з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном та з митрополитом Іларіоном, представником російської православної церкви у Будапешті.
"Ми говорили про все це. Усіх цікавить дорога до миру", - сказав Папа Римський.
З того часу, як росія вторглася на територію України в лютому 2022 року, Франциск практично щотижня закликав до миру і неодноразово висловлював бажання виступити посередником між Києвом та Москвою. Його пропозиції досі не привели до жодного результату. 86-річний Франциск раніше заявляв, що хоче відвідати Київ, а також Москву із миротворчою місією.
27 квітня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зустрівся з Папою Римським у Ватикані. Вони обговорили формулу миру, запропоновану президентом України Володимиром Зеленським. Шмигаль також попросив допомоги у репатріації дітей. За оцінками Києва, майже 19 500 дітей вивезли до росії або окупованого Криму з початку війни, що є незаконною депортацією.
"Святий Престол готовий зробити це (допомогти репатріювати дітей), тому що це правильно. Усі людські жести допомагають, але жести жорстокості не допомагають. Ми повинні робити все, що в людських силах", - сказав Франциск.
Раніше ми писали, що Франциск не захотів їхати до Києва без візиту до Москви. Крім того, Папа Римський уперше в історії надав жінкам право голосу на зборах єпископів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.