Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Найшкідливіші для озону викиди фреону – газу, що використовується у холодильних установках та аерозольних системах
В озоновому шарі над південною півкулею з’явився отвір більший на 75% за всі раніше зафіксовані
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на The Guardian.
Вчені Служби моніторингу атмосфери імені Коперника повідомили, що цього року озонова діра стрімко збільшується. За статистикою попередніх років, цей отвір над південною півкулею Землі на 75% більше усіх озонових дір, які вони фіксували з 1979 року в цій порі року.
"На цьому етапі ми не можемо сказати, як далі буде розвиватися цьогорічна озонова діра. Однак цього року вона надзвичайно подібна до діри 2020 року, коли вона була однією з найглибших та найдовших", – повідомив директор служби Вінсент-Анрі Пеуч.
Озоновий шар знаходиться приблизно на відстані в 7-40 км над поверхнею Землі, в стратосфері. Це природний фільтр, що захищає планету від ультрафіолетового випромінювання.
Щороку наприкінці зими в південній півкулі утворюється дірка, адже Сонце викликає реакції руйнування озонового шару, в яких беруть участь хімічно активні форми хлору та брому, отримані зі сполук, створених людиною.
Особливо шкідливими для озону є викиди фреону – газу, що використовується у холодильних установках та аерозольних системах.
Антарктична озонова діра зазвичай досягає свого піку в середині вересня - середині жовтня.
Нагадуємо, раніше ми писали про таке: в ООН переконані, що стихійні лиха пов'язані з діяльністю людини.